Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Efectul Logan .!

    Un englez se mandreste cu masina sa romaneasca: N-as da Loganul pe nimic in lume!
    luni, 17 august 2009
    Stuart Martin, un englez stabilit de cativa ani in Germania, si-a cumparat in urma cu doua luni un Logan de care este foarte mandru. "Este o masina de familie perfecta pentru cine nu vrea sa dea banii pe prostii! Am condus cu ea, pana in acest moment, peste 38 de mii de km si n-a trebuit sa schimb nici macar un bec. Are un consum foarte eficient, tine ritmul cu celelalte masini pe autostrada", se lauda englezul, care are insa si o nemultumire: zgomotul scos de masina la viteze mari.

    Stuart este foarte multumit de faptul ca atat masina, cat si portbagajul sunt foarte incapatoare si a dezvaluit ca in Germania exista chiar si un club al proprietarilor de Dacia.

    Comment


    • Cine a dorit vaselina siliconica

      Comment


      • cu cat se vinde vasilina?

        Comment


        • Depinde de gramaj...

          Comment


          • Am vrut eu, mai demult, Ady.

            Mie imi adusese cineva, mai demult, insa nu am mai gasit curata cum era aia. Asa ca mi-am luat ceva pt bord de la clean-clean, deocamdata sunt multumit
            In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

            Comment


            • Ramas pe stoc

              Cine doreste vaselina siliconica
              Rog seriozitate

              Comment


              • Atentie urs !!!!!!!!!!

                Pazea..ursul
                Attached Files

                Comment


                • stie cineva de unde pot cumpara in galati un eleron pt luneta?

                  Comment


                  • intereseaza pe vreo cineva un subwoofer auto blaupunkt ? nou, l-a primit un prieten acum cateva luni si nu prea ii e de folos. De atunci il tine.
                    160 Lei

                    Subwoofer Blaupunkt GT 1200 MK II

                    subwoofer bassreflex
                    diametru: 30cm
                    putere RMS: 200W
                    putere Max: 650W
                    impedanta 4 ohmi
                    raspuns in frecventa: 35 - 500 Hz
                    Attached Files
                    In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                    Comment


                    • trebuie sa fie neaparat din galati daca da incearca la reprezentanta cel mai sigur

                      Comment


                      • Sunt ok,intreg si nevatamat.

                        @ ~ Avem fotograf oficial de acuma, fresh ca un ginerica. Bine ai revenit nea iashca printre noi.
                        O bila neagra pentru Nicu ( te-ai trecut in lista si n-ai venit ). Speram ca nu s-a intamplat nimic ( ai avut telefonul inchis ). ~@
                        Explicatii,si cerere de" iertare ".(anularea bilei negre)
                        Nu a mai fost timp pentru a-mi anunta absenta. A sunat telefonul,am primit o invitatie de nerefuzat,facut bagaje intr-un timp record si am parasit localitatea.
                        Nu am avut semnal la telefoane.Am vazut ca erau inscrisi numai 4 colegi LcGl ,printre care si fotograful oficial (pe care -l si salut cu aceasta ocazie si un calduros ''bun revenit'')si am decis, asa instantaneu ca are cine sa faca si poze si eu sa nu refuz'' super oferta '' 2+1 (sunt inca in vacanta) si am sperat ca nu se va observa absenta mea si a lui Valeriu (si el e in vacanta ) .Aici ma refer la cei care mai faceau poze.(tineau si ei locul pozarului )
                        Intalnire frumoasa ,dar sa inteleg ca a avut mai multe parti poze cam putine asa de intrare in mana (ca dupa vacanta ,salut nea iascha )Cine se ofera voluntar sa-mi dea" tema de casa " pe care s-a dat la aceasta gaseala ?

                        Comment


                        • Un lucru real

                          XXXXL
                          O casca de protectie pe gabarit...
                          Attached Files

                          Comment


                          • Eu unde pot sa-i injur pe cei care merg noaptea cu proiectoarele de ceata aprinse??? Desi nu este niciun pic de ceata? Oare chiar nu-si dau seama ca nu-i ajuta cu absolut nimic? Decat ca-i orbesc si mai tare pe cei care vin din sens opus?
                            Nu mai zic ca folosirea defectuoasa a sistemului de iluminare al masinii este pedepsita cu amenda!
                            Inca unii merg si cu lampa de ceata din spate aprinsa ... bai tata bai!

                            Comment


                            • puteai sa-i injuri si la noi la intalniri ca eu am facut-o catre unii membrii, ce veneau cu ele aprinse ziua in amiaza mare.
                              nikolas,multam de urarile de bine!
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • asta cu proiectoarele de ceata nu cred ca e vb de ceva cool ci mai mult din punct de vedere al vizibilitatii pe timp de noapte, in ideea ca este observat mai bine autovehiculul cu mai multe lumini aprinse. in ceea ce priveste orbirea nu e de la proiectoare ci mai de graba de la farurile neajustate corespunzator(ridicate la maxim).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google