Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O sa patesti ca mine, care am dat peste un capac de canalizare ce a capotat si mi-a facut praf puntea. M-am dus si am luat proces verbal de la Politie, ca tot omu. Si am luat si amenda 60 de lei. Sa te inarmezi cu rabdare pentru asa ceva Daniel.

    Comment


    • Pentru orice fel de accident rutier ai nevoie de autorizatie de reparatie, altfel nu vei fi primit in nici un fel de service fara acea autorizatie. E drept ca poti lua amenda, dar totodata poti scapa si cu un avertisment, depinde peste cine dai.
      Fara acea autorizatie risti o amenda foarte mare.
      Masina o poti face dupa aia unde vrei, chear si singur daca nu ai de intreptat si vopsit elemente de caroserie.

      Comment


      • dar ce regula de circulatie incalci atunci cand intri intr-o canalizare fara capac?
        sigpic

        Comment



        • Amplasare radar Str. Siderurgistilor
          Attached Files

          Comment


          • Pentru Daniel: Dovada de la politie ai nevoie si daca ti-o zgarie un tampit cu un cui/cheie/surubelnita....(in cazul in care ulterior apelezi la un service autorizat).
            METABOND RULES

            Comment


            • salut am si eu o intrebare

              stie careva daca dau km de la masina inapoi ma pot depista cei de la service???

              Comment


              • Depinde cine iti face treaba asta. Insa nu cred ca isi sau seama din diagnoza. daca este facut cum trebuie (adica rescris epromul). Partea prosta este ca trebuie demontate ceasurile. Mai bine cauta niste ceasuri cu km doriti pt ca te ajunge mai ieftin.

                Comment


                • Ce treaba are numarul de KM(dati inapoi ) cu ceasurile ?

                  Comment


                  • Nu va mai tineti de prostii. Si daca totusi va tineti, macar faceti-o cu cap. Trebuie sa fie publica chestia ?

                    Comment


                    • Atentie .

                      Posibil ca aceasta ultima intalnire a Lc Gl-ului la intrarea in Stadionul Dunarea sa fie mutata si mai curand. De ce ?
                      Echipa Fc Dunarea Gl va sustine meciul de fotbal cu Steaua Buc 2 pe terenul propriu ,ceea ce ma face sa spun ca aceasta gaseala nu se va putea tine acolo.Asta nu ca nu vreau eu ,nu cred ca ne va lasa Jandarmeria ,mai ales ca se va continua cu gratarul (timid pana acum ) si promisiunea facuta de un Lagunist.

                      Vreau sa fiu contrazis.
                      Last edited by Nikolas_bnm; 5 September 2009, 01:30.

                      Comment


                      • atunci facem intalnirea mai devreme iar cu gratarul continuam la padure

                        Comment


                        • Sa ne intalnim atunci la 10 jos la stadion si o sa vedem ce facem in continuare. Daca merge de stat, totu-i ok, daca nu, ne mutam sus. Gratarul are 50% sanse sa fie realizat, parerea mea. Ne-a scapat din vedere ca a inceput campionatul si ca se complica astfel situatia la locatia de vara a LCG.

                          Comment


                          • Urez un mare si calduros LA MULTI ANI! organizatorului si prietenului nostru valeriuciprian, cu ocazia aniversarii a 33 de toamne. La multi ani, pustiulica! Si sa-mi zici nene, sa-mi dai de baut.
                            Respect!

                            Comment


                            • La multi ani Valeriu

                              Comment


                              • La Multi Ani!

                                Urez un calduros LA MULTI ANI!Super moderatorului valeriuciprian,cu ocazia zilei de onomastica (33 la numar )Tu ,Martin ,si noi ,avem aceleasi gusturi. Ieftina si buna . Asteptam provincia.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google