Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • birky mai zi`mi odata te rog numel site`ului de unde ti`ai luat jantele

    Comment


    • Izmene.

      De asa ceva se discuta astazi la gaseala . Asa se intampla la batranete.
      Attached Files

      Comment


      • Salut !

        Unde as putea gasi cheia antifurt de la capacelele de pe jantele de aliaj la renault megan 2.2?

        mentionez ca am fost la reprezentanta si costau 126 ron cheita si cele 4 suruburi cu cap special si se dadeau la set si stiu ca se potriveste cheia si de la logan pentru ca am incercat

        Comment


        • Stimati forumisti, ajutati-ma sa localizez exact strada Egalitatii in Galati, tinand cont singurele strazi pe care le cunosc sunt cele principale, cred ca Brailei se numeste si faleza.

          Comment


          • Srada Egalitatii est esituata vis a vis de la latul de Navigatie care se afla pe Faleza.Dupa ce treci de Elice a doua strada la dreapta.Ce anume cauti...ce institutie?
            sigpic

            Comment


            • Am ca punct de intalnire cu cineva intrarea Manastirea Mihail si Gavril la ora 13, mai multe detalii nu a reusit sa-mi dea ca a ramas fara baterie la telefon. Am tot cautat dar nu reusesc sa localizez exact adresa fara un ajutor.

              Comment


              • florentin, incearca aceasta adresa .daca nu te duce cand clichezi pe ea,scri-o pe google

                Découvrez le plus moderne des magazines online. Plusieurs dossiers et actualité y sont publiés de façon quotidienne.
                Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                Andreea Trifu

                Comment


                • Multumesc tuturor, m-am descurcat.

                  Comment


                  • cam tardiva indicatia mea.totul se petrecea la ora 13.
                    mai bine mai tarziu ,decat niciodata!
                    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                    Andreea Trifu

                    Comment


                    • cine imi poate spune si mie de ce se reseteaza compul de bord fara sa ii fac nimic.Multumesc

                      Comment


                      • Este o defectiune frecventa a calculatorului de bord...si am inteles ca nu se mai schimba pe garantie decat daca (,) calculatorul se reseteaza in fata reprezentantului de la service.Pentru mai multe detalii ia legatura cu nea Zlate.

                        PS...incearca sa pui o tresa de masa ...am inteles ca de asta se reseteaza calculatorul de bord...ai jos o poza cu masina lui CataFOF.(Tresa e cea galbena cu sageti albastre).Succes.
                        Attached Files
                        Last edited by valeriuciprian; 22 October 2009, 06:52.
                        sigpic

                        Comment


                        • Multumesc pentru info, Valeriu. In curand voi face si eu aceasta lucrare.

                          Comment


                          • mersi valeriu chiar azi am sa fac sa vad daca se mai reseteaza pe urma

                            Comment


                            • salut am si eu o antrebare unde pot sa pun si eu la voi an oras aer conditionat pe masina ca nu am si ce se poate antampla dac montes asa ceva ce schimbari apar la motor ca sa monteze acel aer conditionat
                              multumec pentru raspuns

                              Comment


                              • Vreau si eu sa rotesc cauciucurile de pe fata cu alea de pe spate, doar cauciucurile nu si jantele. Imi puteti recomanda o vulcanizare buna care sa nu imi zgarie jantele de aliaj cand demonteaza si monteaza cauciucurile si apoi sa faca o echilibrare calumea?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google