Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by lupulucian View Post
    Foarte interesant. De unde mai exact?
    Le-am gasit pe un said rusesc.

    Comment


    • In spiritul acestui topic in care fiecare scrie ce vrea, cand vrea, fara nicio legatura cu ce s-a scris anterior, vin si eu cu o intrebare: cine are celebrul Dialogys? Constat ca am nevoie din ce in ce mai des de coduri de piese! As vrea sa-mi instalez si eu acest program.

      Comment


      • Originally posted by gl_mmm View Post
        In spiritul acestui topic in care fiecare scrie ce vrea, cand vrea, fara nicio legatura cu ce s-a scris anterior, vin si eu cu o intrebare: cine are celebrul Dialogys? Constat ca am nevoie din ce in ce mai des de coduri de piese! As vrea sa-mi instalez si eu acest program.
        Rezolvat! Mi-am instalat Dialogys 2006. Multumesc, Valeriu!

        Originally posted by Nikolas_bnm
        Pentru Lcgl mosul a venit mai devreme.
        Zau? Ce ne-a adus?

        Originally posted by lupulucian
        ....

        PS: Sa vad daca imi iau ban, asa ca de principiu
        Prima reusita: nu mai avem organizator de intalniri! A doua: abia se contureaza ... dezbinare, fragmentare ...
        La faza asta ar cam trebui sa sara sustinatorii acestei idei si sa justifice actiunea. Asa ar fi frumos si cinstit. In ce ma priveste, ma abtin cu greu sa-mi re-exprim opinia
        Last edited by crististreulea; 12 December 2009, 20:35.

        Comment


        • Ma bucur ca demersul meu, catre cei de la centru, a functionat atat de...prompt.
          Ma uimeste chiar. Daca si celelalte chestii, cum ar fi anunturile de bursa, sa fi fost la fel de repede tratate, bine ar fie fost.
          Dar experienta spune, ca macaroana se taie mai repede decat se coace.....
          Multumesc mult Valeriu

          O viata buna va doresc. mult
          Last edited by lupulucian; 12 December 2009, 20:52.

          Comment


          • Va rog daca se poate mai explicid (tradus poate.!!!! maine.)

            Comment


            • io`mi faceam site de anunturi in cazu asta
              cum ziceam intr-un post mai sus , in cazul folosirii domeniului te poti astepta la un proces pentru protejarea marcii "LOGANClub" .
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • Originally posted by lupulucian View Post
                Ma bucur ca demersul meu, catre cei de la centru, a functionat atat de...prompt.
                Ma uimeste chiar. Daca si celelalte chestii, cum ar fi anunturile de bursa, sa fi fost la fel de repede tratate, bine ar fie fost.
                Dar experienta spune, ca macaroana se taie mai repede decat se coace.....
                Multumesc mult Valeriu

                O viata buna va doresc. mult
                Cu placere... dar... nu stiu pentru ce...
                Iar referitor la anunturile la bursa arunca un ochi aici ...sigur nu l-ai citit.
                sigpic

                Comment


                • Valeriu, ti-am multumit pentru tot. Chiar pentru tot, de la inceput pana la sfarsit.

                  Comment


                  • Aha...ok atunci.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vad ca s-a linistit Brasovul si a-ti inceput voi,o fi din cauza vremii?

                      Comment


                      • au venit brasovenii cu pluta pe dunare

                        sigpic

                        Comment


                        • Daca te trezesti maine cu toti brasovenii pe cap nu cred ca o sa-ti fie bine

                          Comment


                          • brb ma duc la metro sa iau o sticla de wysky...
                            vin toti toti , sa stiu iau daia de 0.5 sau iau de 0.7 ?

                            sigpic

                            Comment


                            • Respect decizia de a sterge o postare :defaimatoare:jignitoare; de ceva ce o da in "flame",etc ,dar acum ce sa ma-i intamplat ? Nu a-m facut nimic in afara de faptul sa anunt ca : A venit" Mos Craciun" inainte de termen .Vin sarbatorile,e cumva lipsa de .... si sanatate? Mutumesc din inima ... ,si va urez un an nou fericit. Multi ani traiasca
                              Last edited by crististreulea; 12 December 2009, 21:59.

                              Comment


                              • na ca ti-a venit si tie cadoul
                                mai doreste cineva cadouri inainte de termen?
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google