Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poze de azi-noapte

    si un filmulet

    Downloadati fisierul Arme pack Andiex HD rar.html de pe FileShare.ro
    Attached Files
    In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

    Comment


    • Batranu cred ca glumesti cu consumul de 16%,nu de alta dar m-am plimbat si eu cu masina zi de zi,nu m-am lasat,m-am luptat cu nametii de zapada si am consum 9,4%
      Cred ca ti-a inghetat CB-ul

      Comment


      • Maine am sa vin la intalnire perpedes caci..........Si am sa va propun sa comentam despre cum s-au achitat autoritatile galatene in ceea ce priveste deszapezirea. Din punctul meu de vedere este o mare bataie de joc ceea ce s-a facut anul acesta, cand in conditiile ninsorii abundente asociata cu temperaturi scazute nu au facut decat sa plimbe zapada dintr-o parte in alta pe strazi, fara a se elibera caile de circulatie prin indepartarea zapezii.(vezi poza 1 )
        Attached Files
        METABOND RULES

        Comment


        • Yo m-am miscat in fiecare zi cu masina caci stau langa strada Traian, care e practicabila cu cauciucuri de iarna si la mine la prima ora se aduna toti vecinii si se dezapezeste in tandem mai bine ca o freza, ca in baza primariei nu mai scot masina pana la primavara! Succes la dezapezit si fara incidente in trafic, ca sunt multi incostienti in trafic!
          sigpic

          Comment


          • eu sunt sigur ca pana nu se topeste nu mai scoate nimeni masina...asta daca nu baga lama sau nu da fiecare la lopata..este zapada de jumatate de metru chiar si mai mult pe strada si nimeni nu face nimic..eu mi`am dezzapezit masina scara am dat si`n strada in dreptu` masinii mele..da` degeaba ca nu se poate circula.

            Comment


            • totusi putin spirit civic...parerea mea ....cine are masina sa coboare si curete zapada din spatele masinii ...daca toti am face asa ceva , ar fi bine ....spor la dezapezit

              Comment


              • Eu m-am scos...mai dau juma de ora la lopata si gata am iesit.Deabea astept sa ma trag cu masina maine...ca zi am baut
                Attached Files
                Last edited by valeriuciprian; 21 December 2009, 15:18.
                sigpic

                Comment


                • ce noroc au unii...le`a bagat si lama pe strada..nu ca altii (eu)...am dat la lopata pana acum da` degeaba ca tot nu pot iesi..astept totusi poate ies si comozii mei vecini sa dea zapada poate plec si eu pana in primavara

                  Comment


                  • andrrei_ro...iti spun un secret...primaria monitorizeaza masinile care merg tare (tu) si care merg incet (eu) ...cei care merg incet au masinile dezzapezite mai devreme...restu la primavara
                    sigpic

                    Comment


                    • Aleluia, a dat Domnu sa bage si pe la noi prin "curte" cu buldozeru , nu de alta dar am asteptat o ora sa pot pleca din tiglina cu maxi sau autobuz si degeaba.Tot "peugeot-ul" m-a scos la liman
                      Last edited by i_m_lucius; 21 December 2009, 22:58.

                      Comment


                      • Am iesit in sfarsit cu masina ...prin zona Billa Kaufland am mers bara la bara...mai fac un drum sa ma alimentez cu cele trebuincioase de sarbatori si o parchez iar.
                        sigpic

                        Comment


                        • Azi am avut ocazia sa am de-a face cu nesimtirea romanului intors din Italia...a venit individul (sa nu ii spun in alt mod cu toate ca merita) si a gasit locul de parcare gol si ce-a zis...poate in acel loc nu a nins...si si-a parcat secon hendul in locul unde am dat zapada 3 zile la rand...romanul tot roman.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Tu te vaiti ma? Da' eu ce sa mai zic ma? Auzi, se da zapada incontinuu la mine acasa, din fata garajului ca sa pot sa ies cu masina si ce vad azi? Un vecin (de peste strada) parcheaza in fata portii mele si nu ma lasa sa ies cu masina... Ei erau 5 barbati in casa si au 2 masini si gradina mai mare ca a mea... si tot la mine parcheaza. Am zis sa ma duc sa ii iau stergatoarele si valvele de la roti, da' acu daca nu mai pleaca?
                            sigpic

                            Comment


                            • pt sufleth- asa imi arata cb
                              valeriu daca vrei ne stringem mai multi si ii mutam masina in strada

                              Comment


                              • valeriu, pacat de munca ta daca il lasi in pace. eu in locul tau i-as fi facut ceva, nu dauna bineinteles
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google