Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi-am luat pana la urma 2 de 500mm (20") din metro 15lei/buc Megadrive. Am fost si la popescu dar toate aveau prinderea dintr-un pastic prost si aratau cam nasol , nu aveau nici un capac nimic.
    Cat ma tine ma tine , asta e , acum sterg bine sa vedem pe parcurs . Nu aveam de ales trebuia sa le schimb pentru ca cele vechi incepusera sa imi juleasca parbrizul .

    Multumesc pentru raspunsuri .
    Last edited by skypee; 27 January 2010, 14:51.
    Skypee™

    Comment


    • Eu am de la popescu de la magazinul mare stergator aero-tech si sunt primele de care sunt multumit ca deja le am de 6 luni si nu scartaie pe parbriz deloc ,sterg bine si nici nu s-au stricat pe iarna asta!
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • keket...cat ai dat pe el?Si de la care magazin mare de la Deltacar?
        sigpic

        Comment


        • @keket: Sau poate ai dori sa vii in persoana la intalnirile noastre si sa ne si arati stergatoarele tale? Vei fi binevenit!

          Eu merg pe ALCA (7lei bucata). Nu sunt grozave dar la banii astia sunt OK.

          Comment


          • In 5 minute plec la Tecuci dar saptamana viitoare am sa vin la intrunire,iar despre stergatori e magazinul piese dacia mare cu albastru! Are si service dar intrarea e prin spate!
            sigpic

            Comment


            • keket...tot nu am inteles unde e magazinul...e la popescu si are service...hmmm...nu-l stiu.

              laureatu'...La multi ani cu sanatate cu multa sanatate.
              sigpic

              Comment


              • La multi ani, laureatu'! Sa traiesti omiedeaniiiiiiiiiiiii
                La ce ora sa vin cu florile?

                Comment


                • Deci la popescu este magazinul de preparat vopsea si in stanga lui este un magazin mai mare nu ca celelalte unde intri numai 3 persoane maxim! In acel magazin se pot cumpara de la odorizante pana la componente de caroserie si e mare! De acolo mi-am cumparat ulei asta vara si am avut si schimbu gratuit tot la ei ca au intrare in service pe strada de mai sus care vine in paralel!
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Cred ca este vorba de magazinul Delta Car. Este cel mai mare din zona.
                    Are la intrare 5-6 trepte, nu?

                    Comment


                    • Da are trepte la intrare,si cred ca asa se numeste!
                      sigpic

                      Comment


                      • fratilor loganisti mai aveti rabdare si nu dati banii pe telescoape de solenta pt capota am incercat azi eu si cu cata 29 si nu prea merge.am montat la al 2 surub de la balama si surpriza am incercat sa inchid capota si se indoaie tabla . Am montat la primul surub este ok tine capota excelent dar iar SURPRIZA cind sa inchid nuca telescopului atinge in aripa acolo unde se peinde in suruburi de semiaripa deci ????telescopul e bun si nu trebuiesc 2 dar trebuie gasita o modalitate de prindere care sa nu aduca taieturi din aripa sau o capota indoita .
                        Asta e o tema pt toti loganistii spor la inventii

                        Comment


                        • batranul70...subiectul telescop pentru capota se discuta pe forum si sunt persoane care si-au montat asa ceva si functioneaza cu brio...daca altii vor sa fac din ambitie probe si inventii e decizia lor.
                          keket...am inteles acum...nu stiam ca este service in spatele magazinului...oricum mai stau sa le vad pe ale tale live.
                          Si Dewil...uite-ti limuzina...pleca la doctor.
                          Attached Files
                          Last edited by valeriuciprian; 1 February 2010, 20:00.
                          sigpic

                          Comment


                          • salut.cat de bune sunt produsele acestea,daca stie cineva http://bestautovest.ro/log-ax-bielet...autospeed.html
                            Magazin online de Piese si Accesorii Auto va ofera o gama variantă de accesorii auto, tuning auto,accesorii Logan,piese auto, cosmetice auto și multe altele la cele mai mici preturi.


                            Originally posted by tudor vasile View Post
                            si acestea http://pieseauto.bizoo.ro/vanzare/23...ogan-marca-Ets
                            Last edited by tudor vasile; 2 February 2010, 18:56. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Sunt cam prea ieftine (un pret mai aproape de adevar 60-70lei/cap bara). Sunt piese de o importanta foarte mare. Vitala chiar! Iti recomand sa le cumperi si sa le montezi in service autorizat - pentru garantie.

                              Comment


                              • Valeriu exista ceva in Galati care scape atentiei tale distributive ? Limuzinei mele ia fost data chiuloasa jos si trimisa la strungar sa-i scoata resturile de bujii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google