Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raspuns...nu
    Cum adica resturile de bujii?sunt mai multe?Nu e doar una?
    sigpic

    Comment


    • Doua .Bujiile 2 si 3

      Comment


      • Nasol...am vazut azi la magazinul Nalba de la Popescu bujii de Papuc cu vrei 50 lei...cam asa ceva...stiu ca ti-ai luat Bosch...alea Bosch cat au fost?
        sigpic

        Comment


        • Ma, si cand mai umblati pe la bujii, stingeti dreq farurile ... ca uite ce se poate intampla!

          Comment


          • Este vorba despre doua bujii, bujiiile 2 si 3.

            45 lei bucata.
            Last edited by DeWiL; 2 February 2010, 19:53. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Atentie ca baietii de la rutiera si-au scos radarele si le-au pus la treaba...azi am intalnit unul pe Cosbuc.
              sigpic

              Comment


              • Zau? Si cat a costat?

                Comment


                • Te rog frumos ...am 9430...ce draq.
                  sigpic

                  Comment


                  • Help! Am nevoie urgent de o tastatura cu mufa USB, imprumut pentru vreo 2 saptamani. Eventual cumpar. Daca are cineva pe-acasa si se poate lipsi de ea ... 0723670601, sau pe mess, sau aici. Multumesc!

                    Comment


                    • Faza comica )
                      Attached Files
                      In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                      Comment


                      • Oferta buna de stergatoare grafitate la Real: 6,99 lei /buc + al 2-lea gratis. Mi-am luat eu ... sper sa fie ok.

                        Comment


                        • Ce dimensiuni au stergatoarele?

                          Comment


                          • Eu am luat doua de 500mm (20"). Dar se gasesc in aceeasi oferta si de 530mm. Si poti lua unu de-ala unu de-ala. Sunt si mai mici de 500mm. Atentie, ca intr-o cutie este doar un singur stergator. Deci o pereche inseamna 2 cutii.

                            Comment


                            • Ce marca sunt stergatoarele?

                              Comment


                              • Fratilor, care nu stit inca, dupa experienta pe propria masina, aveti mare grija la gropi pe DN 25, caci dupa ploaia de azi dimineata, cea mai mare parte din gropile-hau nu se mai observa - iar eu am luat vreo doua...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google