Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sci_fi_ro...multumim de atentionare...de asemenea pana la Tulucesti sunt cratere acoperite de apa...deabea m-am intors din acea zona.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by laureatu' View Post
      Ce marca sunt stergatoarele?
      Graphite sau ceva de genul , intra pe site la Real si ai sa le vezi acolo ca au poze cu oferta .
      Skypee™

      Comment


      • stergatoarele sunt Mega Drive

        Comment


        • Originally posted by laureatu' View Post
          Ce marca sunt stergatoarele?
          Vi le arat la intalnire astazi. Le am in portbagaj.

          Comment


          • Am observat astazi o masina a politiei pe centura aveti idee daca se putea sa aiba radar ? chestia e ca cei 2 politai steteau in fata ei se poate sa ma fi luat ? ca aveam vreo 90 km/h.
            Skypee™

            Comment


            • Probabilitatea ca pe o masina inscriptionata cu politia sa existe aparat radar este mare...si daca nu te-au oprit eu spun ca nu avea radar...si las-o si tu mai incet

              Nu va mai duceti la Real dupa stergatoare ca au fost altii si au ras tot
              sigpic

              Comment


              • Stergatoare TypeR foarte proaste, am avut si eu si m-am lamurit cum sta treaba cu firma aceasta. Alca grafitate foarte bune (provenienta nemteasca), Bosch foarte bune, UAMT execrabile
                sigpic

                Comment


                • Nici astea Mega Drive nu par a fi grozave. Daca nu este ud tare parbrizul, scartaie.
                  La 7 lei perechea ...
                  Alca par a avea raportul caliate-pret mai bun

                  Comment


                  • eu folosesc stergatoare aero VICTOR le-am cumparat de la metro, sunt foarte bune, iar ca pret sunt 24 ron/buc.
                    ONLY GOD CAN JUDGE ME
                    http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                    Comment



                    • Economizor magnetic de combustibil?? Ce parere aveti de asa ceva? O fi pe bune sau tot o smekerie sa se mai inbogateasca cate unu ...?
                      sigpic

                      Comment


                      • salut am cautat pe net despre produsul acesta si am gasit pe cineva care a testat produsul https://www.energielibera.net/Teste-...bustibilq.html

                        Comment


                        • Eu unul nu as da banii pe acel economizor...il stiu de cand aveam dacia 1300 (sau era ceva asemanator) si parerile erau impartite.
                          sigpic

                          Comment


                          • ... da' amplificator de scanteie pe fisa centrala n-ai avut? Cica scade consumul si creste puterea Parerea mea este ca nu merita "investitia". Adica e degeaba. Platini perforate, magnet pe furtunul de alimentare, etc. ... vrajeli.

                            Comment


                            • Drum inchis de la Ivas pana la Liceul Sportiv dar nu e marcat corespunzator si lumea trece ,ca si mine de altfel si era sa fac un accident de toata frumusetea! De la Liceul Sportiv am vrut sa cobor pe faleza si toate bune si frumoase pana a trebuit sa urc pe un morman de pamant depozitat in drum dar masinile si-au facut loc si s-a mai batatorit, apoi cateva cratere,am zis ca gata scap si ajung pe faleza dar surpriza in mijlocul drumului un gard cu semnele pe partea opusa (pentru cei ce urca) unde interzicea accesul....cum era ceata si intuneric am vazut gardul in ultimul moment! Nu mai pot de nervi ,Galatiul e un oras bombardat si nu se merita sa scoti masina din parcare ,ca sa nu mai zic de plate impozitelor si a rovinietelor!
                              sigpic

                              Comment


                              • Drumul de la Casa de apa am inteles ca va fi inchis pana la sfarsitul lui martie...deci ne-am scosOricum eu am inceput sa caut alte drumuri laturalnice pentru a ajunge din Micro 21 pe strada Vultur unde trebuie sa ajung zilnic.

                                Azi am fost la o expozitie de Pasari si animale mici care este deschisa pe Calea Prutului vis-a-vis de Piata Rusilor...intrarea este de 3 lei pentru adulti iar copii au intrarea gratuita....porumbei(de toate natiile),gaini si cocosi (de toate natiile),iepuri,sinsila,struti,cai,capre,pauni.... merita o iesire cu cei mici.
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google