Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru cei care vreti sa tranzitati Braila...recomand folosirea rutei Galati Sendreni Movileni...pe dig este restrictie de viteza 60 km/h...si cu radarele aste noi
    sigpic

    Comment


    • Stai linistit, ca la cat costa gazu' n-o mai calca lumea asa tare.
      La 60 la ora am si bagat a 5-a ... Si daca bate vantul tare afara, iau maxi-taxi

      Comment


      • Veniti cu amanunte... E internat in spital? Daca da, unde? Poate mergem cativa baieti pe la el... Ar fi un gest frumos si cred ca i-ar mai ridica moralul! Sa nu-l lasam singur!

        Comment


        • o mica mar eproblema...stie care vreun service sau la reprezentanta cam cat mar ajunge sa vopsesc un eleron,praguri,prelungire bara fata si spate si montate cu un fel de adeziv..???
          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

          Comment


          • de ce este limita de viteza pe dig? o fi din cauza lui valeriu ca scoate prea mult fum?
            sigpic

            Comment


            • Nu ma...s-au gandit la aia cu 1.4 mp3 ca nu pot merge mai tare...e din cauza Dunarii crescute care a ajuns pana la dig si le este frica de tasare.
              sigpic

              Comment


              • salutare colegi ! am vazut si eu masina lui pe drumul de centura, era pusa pe o slepa care facea stanga pe tecuci , era lovita pe stanga partea sofer . ar fi bine sa putem afla cine e sa putem lua legatura cu el ,poate il si vizitam daca este in spital . stiu doar ca e militar atata tot . daca aveti si alte informatii postatile .

                Comment


                • va multumesc frumos ...
                  ne gasim la intalniri pentru beuturi si altele ...

                  pentru mai multe poze
                  my car
                  LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                  LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                  LOCUL1 143.9dB (nCID)

                  Comment


                  • BGD_PUYA- vii duminica la intilnire si luam legatura, te duc eu la un baiat bun....am fost si eu si a iesit misto ce mi-a facut...
                    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                    Comment


                    • oky Emy ..ms ne vedem duminica daca nu in trafic)
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                      Comment


                      • Care va cumparati masina noua(program RABLA) si ati predat dosarul cu vouchere, ati primit cumva raspuns daca vi s-a aprobat dosarul si daca vi s-au virat bani in cont?? k eu astept de vreo 2-3 saptamani si nu aud nimic

                        Comment


                        • Du-te peste ei zilnic. Nu-i lasa deloc sa respire. Streseaza-i cat poti ... s-ar putea sa dea rezultate. Oricum, din ce am auzit eu, dureaza putin analiza dosarului. Si daca ai si 2-3 dosare, cu atat mai mult. Ca doar sunt bani de la guvern si nu e nicio graba ...

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=zi1vmXfrERA un filmulet de la Brasov.

                            Comment


                            • daca nu ma insel colegul cu 04rip se numeste viorel vasileniuc.asta daca e sa ne luam dupa informatiile legate de indicativul de radioamator.
                              Intek M490 Plus + Superstar CRT ML 145.

                              Comment


                              • Originally posted by KELBURTOS View Post
                                da...super fimuletul.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google