Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si chiar ti-au dat bordul jos???

    Comment


    • da, l-au dat jos si montat relativ repede. aproximativ la ora 4:30 intra masina in service si la 5:45 era in probe. bineinteles, s-a rezolvat pe garntie.
      mi s-a zis ca la facelift, incepand cu 2010 prinderile difera. deci loganul se imbunatateste pe an ce trece
      Last edited by bogdan_1984; 20 April 2010, 20:05.
      sigpic

      Comment


      • E bine atunci ca ai rezolvat-o...nu ti-au aratat ce anume provoca acel zgomot?
        sigpic

        Comment


        • in partea din dreapta bordul atingea acele prinderi din caroserie, drept urmare s-a lipit burete pe acele prinderi din caroserie.

          ar fi bine daca ma ajuta si pe mine cineva cu o poza cu un bord de logan dezmembrat, ca sa pot marca pe poza exact unde au pus burete.
          sigpic

          Comment


          • Cunoaste cineva pe vreun tip /o tipa de la ASIBAN ..va rog urgent..!!! bgd_b89ycp asta e id-ul meu si sami dea add...

            sau sa imi lase pm cu un nr de telefon...
            Last edited by bgd_puya; 21 April 2010, 21:29. Reason: Automerged Doublepost
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

            Comment


            • Am auzit aseara de necazut tau...imi pare rau...si nu fii trist...fierul se repara cum de altfel bine stii.Vin-o duminica la intalnire si bagam o consiliere in grup
              sigpic

              Comment


              • Ce-ai patit Bogdane? De ce ai nevoie de asigurator???

                Comment


                • bogdane,imi pare tare rau pentru golanca ta!
                  suntem alaturi de tine!
                  Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                  Andreea Trifu

                  Comment


                  • un necaz nu vine singur...si dupa ce a avut varul meu accident dar el nu a fost asa norocos ca mn..am avut si eu ieri pe brailei..din auza lu una am intrat eu in altu...si acuma am nevoie de cineva de la casco ca sami repar masina mai repede...ms ca imi sunteti alaturi:*
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                    Comment


                    • numai ametiti pe strazi. si daca ei nu patesc nimic, fac tot posibilul sa sufere ceilalti participanti la trafic.
                      hai, capul sus, ca e doar fier.
                      din pacate stiu si eu prin ce treci.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nasol moment. Daca te putem ajuta cu ceva sa ne spui. Asta cu Asiban-ul ...

                        Comment


                        • am revenit cu poza. unde este incercuit cu rosu este burete alb, este pus de mecanici. iar piesa incercuita cu verde era slabita si a mai fost stransa. piesa fiind din metal.

                          acea piesa sa identificat a fi cea care face zgomot, mergand cu masina pe piatra cubica fara bord
                          Attached Files
                          Last edited by bogdan_1984; 22 April 2010, 18:30.
                          sigpic

                          Comment


                          • Merci de poza bogdane...nu e cea mai perfecta poza dar e acceptabila pentru ceea ce trebuia stiut.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cam asa arata masina de la impact...azi a fost bagata ins ervice si luni marti ma anunta s ama duc sa o iau...am rezolvat-o cu cei de la casco si va fi revopsita in intregime si schimbat ce e indoit faruri bara fata ..absolut tot ce e avariat in ea si troncane..
                              Attached Files
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                              Comment


                              • Asa. Deci ce e bulit la ea? Ca eu nu vad nimic. Credeam ca ai aranjat-o calumea ...
                                Si ce ai vrut sa spui cu "... va fi revopsita in intregime si schimbat ce e indoit faruri bara fata ..."?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google