Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • APATERM - str. crizantemelor - de pe siderurgistilor, faci dreapta in doja si tii strada inainte. treci pe langa liceul SF Maria, pe langa biserica din intersectie, si imediat pe stanga e APATERM-u

    Pentru amortizoare - ma interesez si eu .. aveam pe cineva care si le-a facut la un astra g, si spunea ceva de 50 lei\buc.
    LE : pe Cosbuc, pe sensul intre bariera - se face dreapta dupa semaforul de la patinoar, se face stanga pe a 2a straduta la stanga ... si la vreo 200 de metri pe dreapta e un garaj -
    un mosulica ce face treaba asta de multi ani - nu am nr de telefon - intrebati pe cineva in zona
    Last edited by razv.an; 5 June 2010, 17:59.
    In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

    Comment


    • Originally posted by razv.an View Post
      APATERM - str. crizantemelor - de pe siderurgistilor, faci dreapta in doja si tii strada inainte. treci pe langa liceul SF Maria, pe langa biserica din intersectie, si imediat pe stanga e APATERM-u
      Ala e Apaterm-ul...Bogdan vroia Apa canal care e in mazepa...de la Trei Star faci dreapta (cum vii de la banci) si apoi iar pe prima la dreapta
      Last edited by gl_mmm; 6 June 2010, 08:46.
      sigpic

      Comment


      • auci n-am fost atent .. mi-a luat-o gandu` pe dinainte (lucreaza tata la apaterm )
        In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

        Comment


        • am aflat unde este localizat Apa-canal. astazi voi merge pe acolo.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bogdan_1984 View Post
            am aflat unde este localizat Apa-canal. astazi voi merge pe acolo.
            ai bagat lumea in ceata apa.canal...apaterm ...
            si apropos ! duminica nu e program la ei....deci .... alt reper nu-ti putea da fata ceea ?

            ah ce rea sunt ...
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • care dintre ele? defapt stiu eu care.
              azi ma duc doar in recunoasterea zonei. saptamana viitoare e actiunea propriu-zisa
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by razv.an View Post
                APATERM - str. crizantemelor - de pe siderurgistilor, faci dreapta in doja si tii strada inainte. treci pe langa liceul SF Maria, pe langa biserica din intersectie, si imediat pe stanga e APATERM-u

                Pentru amortizoare - ma interesez si eu .. aveam pe cineva care si le-a facut la un astra g, si spunea ceva de 50 lei\buc.
                LE : pe Cosbuc, pe sensul intre bariera - se face dreapta dupa semaforul de la patinoar, se face stanga pe a 2a straduta la stanga ... si la vreo 200 de metri pe dreapta e un garaj -
                un mosulica ce face treaba asta de multi ani - nu am nr de telefon - intrebati pe cineva in zona
                "pe sensul intre bariera -"???? Din spre bariera sau spre bariera ca nu imi dau seama ? Cred ca spre bariera ai vrut sa spui nu?
                sigpic

                Comment


                • da, spre bariera - ma scuzi
                  In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                  Comment


                  • am ajuns la apa-canal fara probleme
                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo Bogdaneeeee...
                      Relu...deci cum vii de la Mioveni spre Galati ai indicatorul de intrare in Galati (cu 50 la ora) si apoi la Nalba ai indicator de 70 la ora.
                      sigpic

                      Comment


                      • Baieti va intereseaza capete de toba ? din inox 100%
                        Attached Files

                        Comment


                        • Sistem de prindere...diametrul dinspre interiorul masinii si pret
                          sigpic

                          Comment


                          • Un pretz ceva?
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                            Comment


                            • poza 1 : cel taiat pe diagonala costa 95 lei (diametrul dinspre interiorul masinii are 14cm)

                              poza 2 : cel drept costa 90 lei (diametrul dinspre interiorul masinii are 14cm)

                              Diametrul acestor 2 tipsuri este exact cat tzeava de la Logan, pur si simplu se taie tzeava si se pune tips-ul sudat in argon (daca vreti montajul costa 10 lei) Avantajul la tipsurile astea din inox 100% este ca nu ruginesc iar dupa un timp se pot polisha pt a-i reda luciul initial. Majoritatea celor existente pe piatza care costa intre 30-60 lei sunt din fier in baie de crom iar dupa un timp ruginesc.

                              poza 3 : costa 165 lei (diametrul dinspre interiorul masinii este de 18cm iar diametrul gurii de evacuare este de 32cm)

                              poza 4 : costa 95 lei (diametrul la capat este de 22cm iar diametrul gurii de evacuare este de 28 cm, lungimea fiind de 18cm)

                              Comment


                              • si daca tai si pui tips-ul asta schimba cu vreo ceva sunetul masinii? sau sunt doar asa de design??
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google