Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • seara buna lume...dupa o dimineata cu zapada si o zi cu ploaie afara deja e patinuar..se circula greu..mai ales pe stradutele din cartiere

    Comment


    • Cu scuzele de rigoare ptr intarziere urez La multi Ani si multa sanatate tuturor celor care poarta numele de Andrei si Andrea si nu in ultimul rand romanilor oriunde s-ar afla ei.

      Comment


      • Cu scuzele de rigoare pt intarziere, multumesc si eu in numele copilului meu Lucian-Andrei.
        Buna dimiziua ! Revin cu vesti bune pe "copii"
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • Buna dimi !E inceput de weekend fratilor, trezireaaaaaa !O zi buna va doresc.

          Comment


          • Buna dimi...Relu...nu e inceput de weekend ...e inceput de sfarsit de saptamana
            sigpic

            Comment


            • Buna dimineata si de la mine !
              si nu e un oarece weekend , is ....three-free-days for me ( a 3a zi e dedicata copiilor din Pechea )
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • Buna ziua si o zi cat mai buna va doresc, ca la ce vad pe geam e urata rau

                Comment


                • scoate nasu'afara, jorj, daca acum arata rau ...ieri cum era ???! Acum e parfum !!!
                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • Neata tuturor! Ia, sa mai bag un lemn in soba! Si sa vad cum e somnul si pe stanga!
                    O zi buna va doresc!

                    Comment


                    • Da...numa' lume harnica pe aici
                      sigpic

                      Comment


                      • Numa unu si unu suntem toti care mai de care unu prin casa altu pe la cumparaturi si unii mai si muncesc ca au....
                        Eu am fost si am facut aprovizionarea cu vreo 2 pulpe de porc, niste gaini, niste fructe si un pic de soric:d

                        Comment


                        • Da...tu ai facut cumparaturi asa de criza...bun atunci
                          sigpic

                          Comment


                          • Buna dimineata,dragi forumisti !
                            Imi place vremea asta ! Ma invioreaza si umple de energieeee !!! Si stiti de ce ? pentru ca putea fi mai rau decat sa ploua ..
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • Neata si o zi cat mai buna si daca se poate ca sa fie bine sa nu continue cu altfel de precipitatii sau mai bine zis un pic de zapada de cat ploaia asta....

                              Comment


                              • Buna dimineata Loganisti-Sanderisti-Daciotzi!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google