Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tare bine si frumos a fost la sanius azi mai vreau dar nu si zapada auzi tu la el: aseazate jos cu fata in sus inchide ochii ca vreau sa iti dau ceva, nu ca nu iti dau in fata iti dau pe haine si cu ditamai bulgarele indreptat spre mine...)

    Comment


    • Era vorba de poza 10 nu?....zi clar...si fii si tu mai intelegator data viitoare
      Last edited by valeriuciprian; 29 December 2010, 08:21.
      sigpic

      Comment


      • Valeriu e vorba de poza 11 in care martin incercat sa ma convinga sa cedez si poza 12 in care am vrut sa ii fac pe plac

        Comment


        • Neata la Galati...ne muncim putin azi?
          Hai...spor in toate.
          sigpic

          Comment


          • Buna dimi! Hai cu 31!

            Comment


            • Ziua buna si hai mai repede sa vina vremea sa impuscam anu asta...

              Comment


              • 'Seara! Am niste draci in mine ...

                Comment


                • Din toata inima va doresc un an nou bun care sa va aduca liniste in suflet, bucurii si prosperitate, pentru voi si pentru cei dragi voua.


                  LA MULTI ANI PRIETENI GALATENI!

                  Bogdan.

                  v-am urat in avans ca maine o intind la munte si nu mai am acces la internet.
                  sigpic

                  Comment


                  • Multumim Bogdane! La fel si tie!
                    Si distractie maxima la munte!

                    Comment


                    • Buna dimineata colegi!
                      Gata pregatirile pentru Revelion?

                      Comment


                      • Neata...da..pregatiri de revelion...azi o tai la tara sa fac Alimentara...alimentarea
                        sigpic

                        Comment


                        • Acum ca mi sa ridicat 'interdictia'[la ban m-am referit],va urez si eu un sincer 'LA MULTI ANI' si implinirea 'tutulol' dorintelor.

                          Comment


                          • la multi ani loganistilor...sa vad aduca noul an sanatate fericire si tot ce va doriti..si nu in ultimul rand carburant ieftin!!

                            Comment


                            • Anul nou sa vina cu dorinte implinite, drumuri lungi si bune, prieteni adevarati, zambete multe, buzunare pline de daruire si suflete incarcate cu bine!
                              La Multi Ani, 2011!
                              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google