Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trece repede timpul, gaseste-ti o ocupatie Andrei si gata nici nu iti dai seama cand trece saptamana.
    Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

    Comment


    • ocupatie am de la 5juma`6 dim pan` pe la 4-5-6 dupa amiaza..da` greu al naibii mai trece

      Comment


      • Buna dimineata sa fie.
        Ca spor de munca este
        sigpic

        Comment


        • Buna diminata si o cafea! Sa aveti un week-end placut!

          Comment


          • Cafeaua meaaaaaaaaaaaaaa.....
            sigpic

            Comment


            • Buna neata! O supradoza de bunadispozitie ar fi bine venita.
              O zi buna si cu reusite maxime tututor!
              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

              Comment


              • Originally posted by aida View Post
                Buna diminata si o cafea! Sa aveti un week-end placut!
                da daaaaa !! de acord ! Weekend placut sa fie !


                Buna dimineataaaa ! Aveti grije, azi e ziua cu ceasurile ....bune !
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • A inceput o noua zi,eu dau o mana de ajutor lu tata,dar acum fac o pauza si va scriu din balconu casei,de la soare,e o zi atat de frumoasa,sa lasam ceasurile deoparte. O zwi buna.
                  Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                  Comment


                  • Ma, da' de muncit mai munceste careva p-aci? Numa' io???
                    Ziua buna tuturor!

                    Comment


                    • cred ca fiecare a muncit in felul lui azi, eu am si muncit dar am si tras chiulul si am stat la soare pe balcon ca tare frumos mai e afara
                      Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                      Comment


                      • ziua buna lume...a naibii de lunga si ziua de azi de munca

                        Comment


                        • lasa andrei ca in cele din urma a trecut. eu abea am facut ochi) am pescuit un somn de vreo 3 ore

                          Comment


                          • daaaa si nai facut nimic toata ziua da sa mai muncesti

                            Comment


                            • seara buna lume
                              al naibii de lunga ziua asta si obositoare pt mine...
                              app... am vb cu fratele meu si imi poate face rost de macheta logan prestige 1:43 direct de la fabrica la 15 ron + ceva taxe de transport (in fuctie de cate trimite)
                              cine e interesat de asa ceva poate sa imi spuna si cred ca duminica le avem la intalnire.
                              deschid eu o lista aici si cine vrea, se inscrie pe lista. cu cat mai repede va inscrieti, cu atat mai repede dau comanda si le avem duminica.

                              1. bogdan 33
                              2. chivu dan
                              3. florinel 86

                              Comment


                              • bogdan33 vreau si eu da` nu stiu cand ajung la intalnire
                                gl_ama..apoi daca de pe acu` dormi de rupi fara nici un efort..mai incolo ce faci? pensionare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google