Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mircea si Valeriu.

    Comment


    • Am dat io de baut
      Neata colegii mei...lunga noapte am mai dormit...hai cafeluta si o taiem la intalnire sa ne revedem
      sigpic

      Comment


      • Tu ai dormit mult?Eu m-am culcat aseara cand inca era lumina afara.M-am trezit cu o durere de cap.

        Comment


        • Si noi ne-am trezit cu o durere de cap, saracul Dan de acum o sa conduca cu dopuri in urechi

          Comment


          • Unii dureri de cap de la bautura...altii dureri de cap de la cat au suferit de pe urma celor care au baut...Dane data viitoare sa nu-l mia iei pe Sorin ca face ravagii...o sal tin minte toata viata mea)
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

            Comment


            • crezi ca numai tu o sa il tii minte??? toata lumea a suferit. mie mi-a omorat o gramada de neuroni si mi-a scus inca o mie de fire albe, pe langazecile de mii existente deja.
              sigpic

              Comment


              • Daca nu stiti sa beti,lasati-va de meseria asta.

                Comment


                • Bine Kelburtos...fii rau...zi-le in fata ...asa te vreau
                  sigpic

                  Comment


                  • Nu stiu de ce va tot luati de Kelburtos ,il vedeti mai mic si mai pricajit ,si din cate stiu eu a fost si bolnavior cand a fost mai mic.

                    Comment


                    • Da,am avut varsat de...vin.

                      Comment


                      • relu, nu-i mai lua apararea. da, a fost bolnavior cand a fost mic. a suferit de..... sete
                        sigpic

                        Comment


                        • Mircea are vreo jumate de ora de cand sta pe topicul cu 1Mai.Oare nu-i vine sa creada ce a facut sau ii este rusine sa posteze?

                          Comment


                          • cred ca se gandeste sa scrie un text care sa il scoata cat de cat din context.

                            cum spunea el, citez .... "in @^$# mea, trebuie trecut prin filtrul mintii, nu se posteaza orice pe forum, in *&^% mea"
                            sigpic

                            Comment


                            • ... cine dreaq m-a pus ...
                              adevarat ca am citit si inca mai citesc pe aici
                              sunteti de belea mah

                              Comment


                              • nu avem toate "tiglele pe casa", nici voi, tocmai de aceea ne intelegem
                                astept urmatoarea reintalnire, oricand si oriunde va fi ea.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google