Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skypee View Post
    Atenţie cod galben vine potopul , băgaţi-vă la dos.
    S-a amânat ieri pentru astăzi
    Skypee™

    Comment


    • Originally posted by valeriuciprian View Post
      Cosmine da ce-ai patit bre?
      Bogdane...daca muncesti inseamna ca e de bine
      ehh...mici probleme de sanatate...pe undeva pe aproape de plamani ...cik de la efort si curent mi s-ar trage muncesc prea mult


      legat de potop...nu mai era mult...prin valea orasului cica iar a fost dezastru...apa de cel putin juma' de metru

      Originally posted by gl_ama View Post
      las sa plouaaaaaaaaaa, sa creasca salariile )

      e mai naspa daca vor intra la apa

      da da...vezi sa nu poate sa mai scada un pic, ca de crescut...n-ai sa vezi
      Last edited by CooSmiN; 2 June 2011, 21:30. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • cosmine, sa fim optimisti si atat) de intrat sigur vor mai intra la apa incontinuare

        vorba aia:Noi sa fim sanatosi

        Comment


        • Originally posted by gl_ama View Post
          cosmine, sa fim optimisti si atat) de intrat sigur vor mai intra la apa incontinuare

          vorba aia:Noi sa fim sanatosi
          Optimisti tot suntem si degeaba

          Comment


          • Buna seara, Galati! E ... marti ... bucurati-va deci!

            Comment


            • Ba e vineeeeeeeeeeeeeeeeri ! Si e weeeeeekeeeeend ! Si incepe bineeeeeeeeeeee !!!
              Noapte bunaaa !
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • Buna dimineata loganisti!
                La multi ani copiilor!
                Hai Romania!

                Comment


                • buna dimineata colegi

                  ce romania mircea?eu unu am incetat sa mai tin cu echipa nationala, chiar si cu 3-0 asta

                  Comment


                  • Buna ziua!
                    Am aparut si eu prin peisaj dupa o zi neasteptata de munca...

                    Comment


                    • Romania in care traim cu totii

                      Originally posted by gl_ama View Post
                      ...ce romania mircea?eu unu am incetat sa mai tin cu echipa nationala, chiar si cu 3-0 asta
                      In primul rand Romania se scrie cu "r" mare, daca nu te superi. Si in al 2-lea rand, poti sa explici putin de ce ai incetat sa mai tii cu echipa nationala? Ce te-a dezamagit asa de tare? ... Incearca daca vrei sa explici facand comparatie la echipa nationala a Ungariei (sa zicem) si nu a Braziliei/Olandei/Spaniei/Angliei/etc.

                      Comment


                      • si mircea se scrie cu "M" mare...dar eu asa scriu...
                        nu mai tin cu romania din ce motiv: toti jucatorii se dau la fund, nu mai sunt performante, ajungem sa ne bucuram ca iam batut pe insulele feroe(bucatari si animatori sau ce-or mai fi ei) si multe altele

                        si nu ma supar pentru simplul fapt ca sunt mai mic de ani si am putin respect...treburi din astea.dar daca trebuie corectata si gramatica putinelor randuri pe care le scriem....eu unu nu mai zic nimic.am sa incetez sa mai scriu vreo ceva pe aici, risc apoi sa gresesc si nu vreau sa deranjez pe nimeni
                        Last edited by gl_ama; 4 June 2011, 23:23. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by gl_ama View Post
                          si mircea se scrie cu "M" mare...dar eu asa scriu...
                          nu mai tin cu romania din ce motiv: toti jucatorii se dau la fund, nu mai sunt performante, ajungem sa ne bucuram ca iam batut pe insulele feroe(bucatari si animatori sau ce-or mai fi ei) si multe altele

                          si nu ma supar pentru simplul fapt ca sunt mai mic de ani si am putin respect...treburi din astea.dar daca trebuie corectata si gramatica putinelor randuri pe care le scriem....eu unu nu mai zic nimic.am sa incetez sa mai scriu vreo ceva pe aici, risc apoi sa gresesc si nu vreau sa deranjez pe nimeni
                          Fiecare are dreptul la o parere proprie si nimeni nu e obligat sa respecte sau sa iubeasca nationala sincer...nici eu nu ma innebunesc dupa ei...dar nu pot sa zic nici ca nu ma bucur ca au batut...
                          Nu trebuie sa te superi ca te-a corectat Mircea sau ca el are cu totul alta parere fata de tine...

                          Originally posted by gl_mmm View Post
                          In primul rand Romania se scrie cu "r" mare, daca nu te superi. Si in al 2-lea rand, poti sa explici putin de ce ai incetat sa mai tii cu echipa nationala? Ce te-a dezamagit asa de tare? ... Incearca daca vrei sa explici facand comparatie la echipa nationala a Ungariei (sa zicem) si nu a Braziliei/Olandei/Spaniei/Angliei/etc.
                          Stai linistit Mircea ca eu cunosc destule persoane carora nu le mai pasa daca bate nationala sau nu...si stii care e faza? Daca ajunge mai departe...mult mai departe decat ne asteptam cu totii...se va intampla acelasi lucru ca si cu Otelul spre exemplu...nimeni nu mai tinea cu ei...si cand au ajuns campioni ai vazut si tu si ce a fost pe stadion si prin oras...toata lumea ii iubest si ii aclama...


                          Mii de scuze daca va deranjez cu opinia mea...dar...
                          Last edited by CooSmiN; 5 June 2011, 00:05. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • @gl_ama
                            mie chiar imi plac posturile tale, hai nu te supara pe tot clubul
                            O fi Mircea oleac' mai nationalist...
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • Daca nici tu nu mai postezi gl_ama, at ramane forumul cu Mircea si Elena...
                              Deja altii nu mai posteaza din motive mai mult sau mai putin cunoscute dar vin la intalniri pt prietenia ce sa format intre noi...
                              Nu mai spun nimic dar sa stiti ca nu mai e comunism acum! E democratie! Fiecare are dreptul sa spuna ce vrea si nu ii poate fi ingradit acest drept. Daca cineva incearca, tot el va fi cel care va vedea consecintele...

                              Sunt persoane care nu mai scriu pe forum pt ca le`a fost atrasa atentia ca scriu prea mult sau vorbesc prostii si de at nu mai scriu... (ex: Chivu Dan, George, Smn, Skype, Brz, Florinel 86, Fredy si lista mai poate continua dar...)
                              Acum se vrea activitate... Nu va mai fi! Trebuie facut ceva ca sa ne schimbam, daca vrem sa mai ramanem uniti!

                              Eu, unul, spun in fata, nu ma feresc, dar daca e cazul, ma retrag si eu in grupul celor care nu vb pe forum dar ne gasim din prietenia care ne`a unit la intalniri si nu numai...
                              Last edited by Bogdan 33; 5 June 2011, 01:39. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Sunt persoane care nu mai scriu pe forum pt ca le`a fost atrasa atentia ca scriu prea mult sau vorbesc prostii si de at nu mai scriu... (ex: Chivu Dan, George, Smn, Skype, Brz, Florinel 86, Fredy si lista mai poate continua dar...)
                                Acum se vrea activitate... Nu va mai fi! Trebuie facut ceva ca sa ne schimbam, daca vrem sa mai ramanem uniti!


                                Bogdane...tin sa mentionez faptul ca eu nu mai scriu din simplul fapt ca am o perioada extrem de incarcata si...daca mi-a atras atentia pt un lucru, s-a corectat si...mergem mai departe.
                                Suntem o mana de oameni, fiecare are placeri si neplacere si daca nu ne-am lasa orgoliul si capriile deoparte....nu s-ar ajunge nicaieri si intotdeauna va fi o situatie tensionata. Asa este, eu vin la intalniri, la actiuni (cat si cum pot) si imi face placere sa stam cu totii si sa fie distractie, dar fara a lasa de la noi nu se poate.
                                O seara buna!
                                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google