Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mda; la mine vin toate deodata si nu se termina aproape niciodata; daca nu e reparatie e mentenanta si tot aia e.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Salutare. Se pare ca vin iar caldurile. Asadar apa, fructe; apropo cine are drum spre Piata rusilor, daca ii mai spune asa, pe Basarabiei, gasti pepeni la 0.6-0.7 lei/kg; am luat azi, foarte gustosi. In 19 si Piata Mare erau, azi dimineata, 1.5 lei; cam mare diferenta nu?
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • WOW .. Merci pt sugestie !maine dimineata trag o fuga sa iau cativa pepenasi

        Comment


        • Cred ca am sa mai iau si eu maine cand ma intorc; stii de unde nu.?
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Mă duc şi eu sa iau vreo 50 şi ii vând cu 1,5 lei în piaţa din Micro 19 fac un ban "cinstit" .
            Skypeeâ„¢

            Comment


            • Buna dimineata si o cafea! Sa aveti o saptamana usoara si cei aflati in concediu zile bune si relaxare!

              Comment


              • Un salut si o cafea pentru toti cititorii topicului galatean din partea mea; racoareee.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • E soare, vacanta, da' nici chiar asa; nimeni, chiar nimeni nu mai da un semn de viata?
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • SALUTARE ...! Suntem majoritatea topiti de caldura

                    Comment


                    • Cei care sunt in concediu in special; ; da' noi care trudim din greu ce sa mai spunem .
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • O sa vina si ziua in care o sa va bucurati de relaxare,bericica rece,la mare sau la munte..depinde d epreferinte..dar ce sa ii facem..? toti muncim dar trebuie sa ne bucuram si de viata noastra asa ca o zi frumoasa si servici usor dragi colegi "loganisti"
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                        Comment


                        • Acusi acusi vine si concediul, cand iau... drumul "pribegiei" si ma retrag spre munte
                          Last edited by IancuMIC; 7 August 2012, 13:56.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • ooo..foarte bine...concediu placut..am auzit ca pe la Brasov seara se lasa racoare destul de bine incat e nevoie de o bluza de trening..acum depinde de fiecare om ..sa ne aduci si noua un buzunar de racoare te rugam)
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                            Comment


                            • Multumesc; tuturor va doresc, odihna placuta. Anul asta mi-am propus printre altele sa "fac" si Transalpina.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Originally posted by IancuMIC View Post
                                Multumesc mult; asta se va intampla la inceputul lunii viitoare. Pana atunci, vedem ce spun cei de la asigurari(miercuri), in legatura cu masina ciuruita de grindina.
                                Imi pare rau sa aud ca te-a prins grindina. Am scapat ca prin urechile acului. Eram in zona General. A fost mai mica grindina.
                                Eu unul nu i-as face nimic. Nu as suporta sa merg cu masina chituita cap coada.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google