Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozele ies asa in orie salina - din cauza particulelor de sare / praf aflate in aer.
    GL-22-TOF

    Comment


    • stiu ca se vad particulele, dar sunt destul de multe in pozele de mai sus. am facut si eu poze acolo cu o sapuniera sony w120 si n-au iesit asa.
      @iancumic ai folosit blitz-ul in toate pozele de mai sus?
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Era pe adaptare automata, functie de lumina; un Nikon e aparatul.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • O saptamana frumoasa tuturor; asteptam impresii din concediu.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • 'neata si-o cafea tripla!
            Hai cu week end-u'!!!

            Comment


            • Neata; sa vina...
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • O zi buna tuturor si ...pace.
                A venit si weekend-ul; unii sunt la servici, la "permanenta" cu se spunea in armata, se bucura uitandu-se la telefonul de servici, care daca nu suna, e semn bun (un coleg spunea vizavi de asta, ca un apel e o sarcina in plus ) . Sper sa fie si maine la fel sa ajung si eu sa mai vad niste loganisti veniti din vacanta.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • zilele acestea fiind prezent prin tara am vazut un logan ph2 (nu ca ar avea importanta faza), cu numere de galati, aproape ciuruit de grindina. eu, brailean fiind, am ramas uimit. chiar si masinile straine au avut de suferit?
                  sigpic

                  Comment


                  • Ehehe, cand grindina este cat nuca (la propriu) slabe sanse sa scape vreo suprafata plana de "masaj". Mie mi-a aranjat-o calumea. Si masina si izolatia la apartament.
                    Faza dura e ca acum a-nceput sa-mi placa modelul asta si n-as mai indrepta-o pentru nimic in lume!

                    Comment


                    • Da ce Bogdane, crezi ca alea straine sunt mai breze la tabla? Sa vezi "jermanele" ciuruite la mine in cartier
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • Neata tuturor si zile insorite celor ce se pregatesc sa intre in podgorii. Acusi iese mustul.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Buna dimineata la o cafea! VINE WEEKEN-UL.....

                          Comment


                          • Seara buna; o vizita scurta la tara, sa luam "pulsul" in vederea viitoarelor lucrari si neaparat un ochi pe forum
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • La multi ani cu sanatate tuturor sarbatoritilor!
                              Attached Files

                              Comment


                              • La multi ani tuturor celor ce sarbatoresc astazi Sf. Marie Mica; sa fiti sanatosi.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google