Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna dimineata tuturor si un weekend agreabil; pauza de...cafea si dupa aceea la ...piata, sa nu scada mai tarziu preturile.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • clei pe masina

      salutare tuturor,are cineva idee cum pot sa scap de cleiul de pe masina?arata de parca ar avea pistrui....la spalatorie am fost nici un rezultatms.

      Comment


      • gygygal .. ia un litru 2 de otet si dute cu ea la spalatorie..eu asa am facut si a mers..tot un coleg mia recomandat..
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

        Comment


        • O saptamana buna si liniste in trafic. A iesit "nebunul" si s-au "format" mai multe carari, asa ca atentie pe drumurile din judet.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Originally posted by IancuMIC View Post
            O saptamana buna si liniste in trafic. A iesit "nebunul" si s-au "format" mai multe carari, asa ca atentie pe drumurile din judet.
            Multumim ! dar cine-i NEBUNUL ?

            Comment


            • Ala de fierbe un pic in butoaie si mai mult in capul oamenilor.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • UFFF ... ce greu ma prind !

                Comment


                • Din cauza emotiilor, na era minutul 95...
                  Buna dimineata, mandrii posesori de logan si nu numai; profitati de aceaste zile frumoase de toamna.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Ziua buna la toata lumea. Bine zis sa profitam de zilele astea frumoase

                    Comment


                    • ce-as da o fuga la mare , ca tot n-am vazut-o vara asta

                      Comment


                      • Nu te saturi toata ziua pe malul Dunarii; ce-ti treba mare? Tuuooamne!
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Si ce mai astepti Sorine, astia au anuntat vreme buna, profita de ea cat mai ai timp

                          Comment


                          • Las' ca poate-i fac rost de o delegatie; una ...mare.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • Sa fie cu noroc pentru sorin

                              Comment


                              • Va salut si multumesc pt recomandare George ! uhuuu .... o delegatie mare pe MARE ??? Ar fi ceva !!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google