Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mircea comunica cu noi...doar asa iti vei capata starea de bine
    sigpic

    Comment


    • Lasa Mircea,capul sus,toate-s trecatoare,mai ales durerea de cap.Aceiasi stare am avut-o si eu ieri dimineata.

      Comment


      • Nu vreau sa vad pe nimeni ... vreau sa mor ... cautati-va alt org

        Comment


        • Mircea,pentru binele tau,ascunde toate obiectele taietoare-intepatoare si inchide bine geamurile.Esti in sevraj,dar eu cred ca ai puterea sa treci si peste asta.Daca nu,apuca-te iar de baut.

          Comment


          • Haide-ti sa ne prindem intr-o spirala pentru binele lui Mircea
            sigpic

            Comment


            • Hai cu ora 4 ...

              Comment


              • ai grija ca "Hai cu ora 4!" este ® iar banii din drepturile de autor nu se impoziteaza
                sigpic

                Comment


                • bai ce inseamna tineretea ,mircea!
                  esti tare taticutule!!!!!!
                  Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                  Andreea Trifu

                  Comment


                  • Originally posted by valeriuciprian View Post
                    Haide-ti sa ne prindem intr-o spirala pentru binele lui Mircea
                    Cam lunga spirala,dar pentru Mircea ma sacrific.Decat sa-l vad pe Dr Bacalbasa facand misto de Mircea la stirile de la ora 5,mai bine facem spirala aia.

                    Comment


                    • Mai dragi colegi lasati ORG-ul in pace...ca sa saturat saracu sa ii facme reclama proasta....MIRCEA ESTI CEL MAI TARE)))
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                      Comment


                      • Bogdane,nu-l mai pupa in...,n-are rost.

                        Comment


                        • nul pup nicaieri...) doar ca nea atras atentia sa nu mai postam asa ceva...) ce vor crede ceilalti participanti la trafic...astia din logan club sunt cei mai mari betivani...)) chiar daca este asa..trebuie sa tinem pentru noi)

                          pe tn kelburtos o sati pup chelia aia a ta)) ca a iesit vinu din haine))
                          Last edited by bgd_puya; 20 May 2010, 17:49. Reason: Automerged Doublepost
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                          Comment


                          • Bine ma,nu mai zic nimic de rau si va dedic o melodie http://www.youtube.com/watch?v=3M5ea...eature=related

                            Comment


                            • Nu e vorba ca spune cine spune ceva de celalt de rau, faza e daca nu ne cunosteam, dadeam cu parerea, ne mai barfeam sau o faceam din rautate dar asa.... In loc sa spunem lucruri frumoase si sa vorbim unu frumos fata de celalalt ce facem. Nu e frumos, toata lumea e cu alt chef de viata, mai bine dispus uneori cu sau fara "antigel", dar asta nu inseamna ca trebuie sa aducem injurii si vorbe urate la adresa acelei persoane, nu e frumos. Nu vreau sa fiu inteles gresit dar nu am nimic cu nimeni, mi se pare normal ca anumite dedesupturi sa ramane intre noi si atat....

                              Comment


                              • Da-mi una in cap si fa un rezumat,v-am jignit cu ceva?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google