Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine ca esti bine,elena!asa se intampla daca traiesti din plin minutele scurte cu noi: noi bem berea si tie ti se face rau! asa da !
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Buna dimineata! Alta viata cand te scoli la 8!
      Am sa servesc o cafeluta si apoi cred ca mai bag un somn de fo 2 ore. Asa de suparare.

      Comment


      • I-o m-am trezit la opt juma...da new life...cafelaki si trandaveala...am ceva minor de facut si pe urma gata stau cu roatele in sus...Asteptand oboseala de diseara de la gardia
        sigpic

        Comment


        • daca va spun ca eu m-am trezit la 9.25 va iau fata, ha ha chiar daca ma fac de rushinica, asta e ...dar acu sunt la recuperari , nu spal salopetele nimanui dar frchinesc faianta , cada , si alte chestii de prin baie...

          tre' sa merit sa merg la gradina, nu ?
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • "Nici paine fara munca nici munca fara paine"....deci da.
            sigpic

            Comment


            • Neatza dragi colegi...a facut si ursu ochi..eu cam hibernez))pe Valeriu cum vine weekendul cum il auzi de trandaveala..)
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

              Comment


              • Buna seara

                Buna seara dragi colegi.. ce faceti.. am si eu voie pe aici.. daca nu se supara careva

                Comment


                • Alexutzuu cu cel mai mare drag iti uram Bine ai venit printre noi si te asteptam la intalnirile noastre..
                  http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                  Comment


                  • Buna seara Alexutzuu...evident ca ai voie pe aici si nu numai pe aici...si nu se supara nimeni.

                    Buna dimi...cine se trezeste de dimineata poate baga inca 600 de km...primii 100 ii fac dimineata pe racoare
                    sigpic

                    Comment


                    • Buna dimineata, Lume!

                      Originally posted by Alexutzuu View Post
                      Buna seara dragi colegi.. ce faceti.. am si eu voie pe aici.. daca nu se supara careva
                      Da, ai voie! Si daca se supara careva ... o sa-i treaca. Bun venit!

                      Comment


                      • multumesc pentru primirea prietenoasa.. la intalniri.. voi fi in trecere... cum am fost si azi.. ca nu vreau sa iasa discutii.. da.. daca se supara careva.. ii taiem nasul

                        Comment


                        • Ai fost azi la intalnire?
                          sigpic

                          Comment


                          • da putin in trecere nu am stat prea mult

                            Comment


                            • Buna dimi ...incepem o noua saptamana care se doreste a fii usoara
                              sigpic

                              Comment


                              • Buna dimineata la toti, o saptamana cat mai frumoasa, eu sunt rupt de somn si vin si de la examen.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google