Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca ar trebui shimbat numele clubului,Clubul loganistilor somnorosi.Valabil doar in Galati.

    Comment


    • aceeasi traire am avut si eu george, numai ca a doua oara m-am trezit fleashca
      sigpic

      Comment


      • Buna dimi si de la mine...a doua oara...norma mea de 600 km/duminica nu a fost satisfacuta ...sa ca ma pregatesc de o ieseala pana la capitala.mai beau juma de galeata de apa si ma uschesc.
        sigpic

        Comment


        • Da, daaaa....

          Originally posted by KELBURTOS View Post
          Cred ca ar trebui shimbat numele clubului,Clubul loganistilor somnorosi.Valabil doar in Galati.


          numai ca sanderistii vin cu un suflu nou, racoros , he heeee !!
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • O sa te molipsesti si tu de la ei,nu dureaza mult.

            Comment


            • Originally posted by KELBURTOS View Post
              O sa te molipsesti si tu de la ei,nu dureaza mult.

              o sa ma molipsesc eu de ceva de la ei , de ras de exemplu, sau de pretenie neconditionata, dar de somn???oooo, nuuu ! O viata avem , si pe aia sa o dormim ?
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • Apropos de dormit...dormiti?Hmmm...unii munceste si unii doarme...deabea m-am intors de la capitala...ma bag la nani
                sigpic

                Comment


                • greu am mai adormit aseara. m-am foit vreo ora pe pat sa gasesc cearceaful racoros
                  sigpic

                  Comment


                  • buna dimi! inca o zi misto de canicula!ce- mi place,ca eu am termostatul defect si rezist ca un sarpe la soare!
                    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                    Andreea Trifu

                    Comment


                    • brrrrrrrrr, mi-au inghetat mainile si picioarele ! pe bune ...trebe sa prizez oleac' de soare, nu se mai poate ashea!
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Buna dimi din nou...cald si bine afara...si asta numai din cauza voastra ca asta iarna va plangeati de frig
                        sigpic

                        Comment


                        • hello lume!!!
                          mai ushurel cu plansul de la caldura, nici nu au inceput bine caldurile, nici n-a venit vara (aia adevarata, astronomica) si deja va fierbe apa?
                          pina una-alta mai bine pregatim ceva la rece, pentru mai tirziu, sa fie...

                          Comment


                          • Pregatim si ceva rece...facem provizii sa fie...
                            Buna dimi...vin ploile?de cand?si daca vin ploile ce...super tare.
                            Racoare maxima tuturor.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ce ploi? Unde, ca de cand le astept ...
                              Buna dimineata!

                              Comment


                              • Salut baieti si fete.Numai maine nu-i poimiine.Si iarasi,bem ,mancam stiksuri moaca , spargem pahare.Deschid lista cu o mentiune:din cauza codului portocaliu trecem de la 3 la 5 ,maxim am zis.
                                JTL tot terasa Tahiti ora 17,30.
                                1.DeWiL
                                2. ....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google