Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Elena sunt si eu pe aici si nu a venit nemotivat stai linistita il schimbam din funcatie daca nu venea
    sigpic

    Comment


    • moaamaaaa !!! a venit Valeriu ! uraaaa ! pfoaaaaiii mai aveam un pic si ma spanzuram !
      ii astept si pe ceilalti la cotitura
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • El este,trebuia sa fiu si eu.Data promit sa ma revansez.

        Comment


        • Da...am venit...beau o bere si iar dorm imbracat..c.a azi am mai bagat 630 km...pe langa cei 700 facuti ieri si pe langa 1000 facuti in week-end
          sigpic

          Comment


          • Lasa Valeriu,de cate ori e ziua sotiilor noastre.

            Comment


            • Buna seara si de la mine . Acum am ajuns de la munca ,maine poate bag si cateva poze de la Mioveni, cat sotul meu este plecat prin tara

              Originally posted by KELBURTOS View Post
              Lasa Valeriu,de cate ori e ziua sotiilor noastre.

              Multumesc
              Last edited by Gabi'; 29 June 2010, 22:59. Reason: Automerged Doublepost
              Sotie de

              Comment


              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                Elena sunt si eu pe aici si nu a venit nemotivat stai linistita il schimbam din funcatie daca nu venea
                Bine ca am ajuns cu ele intregi ca am vrut sa opresc de cateva ori sa umblu in portbagaj

                Comment


                • Bravo Valeriu iti doresc drum bun si fara evenimente si ai grija sa nu te ia apa pe unde te duci ca pe la noi pe la sendreni nu se mai poate circula

                  Comment


                  • Buna dimi...ma duc sa ma relaxez cu o cafelaki si pe urma ma uschesc si eu la munca.
                    O zi usoara va doresc.
                    Originally posted by Gabi' View Post
                    Buna seara si de la mine . Acum am ajuns de la munca ,maine poate bag si cateva poze de la Mioveni, cat sotul meu este plecat prin tara
                    Multumesc
                    Welcome pe forum.

                    Originally posted by nsa View Post
                    Bine ca am ajuns cu ele intregi ca am vrut sa opresc de cateva ori sa umblu in portbagaj
                    Banuiam eu...cum sunt?Sunt ok?Ca pizza am mancat-o

                    Bine zis Kelburtos.Ai fost invoit.

                    Merci George...pe digul Galati Braila se circula?
                    sigpic

                    Comment


                    • buna dimi si bun revenit pe forum inverzitului nostru(drag!).
                      pe dig poate ne spune bogdan ,ca e mai aproape si de dig si de noi!
                      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                      Andreea Trifu

                      Comment


                      • Da da da !! intr-adevar...pe mine m-a luat apa aseara si nu i-am urat "bun venit" pe forum Gabitzei ! La cat mai multe posturi !

                        Pe dig se circula, politia e prezenta la inceputul digului, inca de 2 zile, probabil ca sa intareasca regula de 60 km/h.

                        O zi excelenta va doresc !
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • buna dimineataaa! duminica am fost ultima data pe dig si se circula cu limita de viteza pe care o stiti foarte bine, respectiv 60 km/h. deocamdata nu cred ca s-a interzis circulatia pe dig.

                          pe 28 iunie a fost blocat digul timp de cateva ore, din cauza a doi "destepti" care au sarit in dunare cu masinile.
                          Last edited by bogdan_1984; 30 June 2010, 08:38. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • Merci de info colegi...oricum un oclol de inca 50-60 de km nu mai conteaza
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by valeriuciprian View Post
                              Buna dimi...ma duc sa ma relaxez cu o cafelaki si pe urma ma uschesc si eu la munca.
                              O zi usoara va doresc.


                              Welcome pe forum.
                              Multumesc

                              Multumesc si tie Elena

                              Beau si eu o cafeluta si apoi o tai sa imi iau copiii.
                              O zi buna
                              Sotie de

                              Comment


                              • Cafea?...hmmm...poate te apuci si de fumat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google