Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buna dimi! am baut cafeaua si am ametit un pic privind pozele din turn!
    sper sa-mi revin ! o zi calduroasa va doresc!ah,am vrut sa spun urari calduroase!nici asa n-a iesit bine!
    hai ca azi e ultima zi de canicula!rezistati ce naiba, ati fost la inaltime ieri,fiti si azi!
    si nu uitati,logan club galati vegheza!
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Buna dimineata! Cafeaua (prima pe aceasta zi) foarte buna, racoare nu, gandul se indreapta spre mare...o cafea la nisip...O zi buna pentru toti(cei care nu sunt in concediu si mai ales distractie placuta celor care sunt la mare, la munte...)

      Comment


      • 'Neata! Cam matinali astazi!

        Comment


        • Buna dimi...hai ca azi se pare ca e mai bine afara...spor la munci va doresc...si celor care sunt in concediu trandavire placuta
          sigpic

          Comment


          • Buna dimineata ! Incep pregatirile pentru super weekend la mareee ! Ce trandaveala ! ?
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • de cand nu m-am mai trezit la ora aceasta... am trandavit pana acum, dar intru in activitate
              sigpic

              Comment


              • Buna dimi! Astazi este vineri,ultima zi de munca, care se anunta linistita din punct profesional,zi de bani, ce poti sa-ti doresti mai mult de la viata.Un sfarsit de weekend racoros va doresc si va promit ca va aduc scoici si caluti de mare daca sunteti cuminti.

                Comment


                • Buna dimineata ce va pot spuen de cat : distractie placuta Relu si Elena. debea aste[t si eu ziua de maine cu ora 4 sa o intind si eu, ne auzim cu bine.

                  Comment


                  • Elena ...Bogdan...v-ati uschit?Drum bun si distractie placuta

                    Originally posted by DeWiL View Post
                    va promit ca va aduc scoici si caluti de mare daca sunteti cuminti.
                    Io vreau 2 (doua) sirene...scoicile poti sa le dai altcuiva...nu-mi trebuie...vezi ce poti rezolva in acest sens...plateasc evident

                    Buna dimi .
                    Last edited by valeriuciprian; 6 August 2010, 07:13.
                    sigpic

                    Comment


                    • buna dimi si inca 2 sirene si pentru je!
                      multumesc valeriu pentru tiranti!
                      pentru cei tirati la mare ,mult soare si apa calda!
                      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                      Andreea Trifu

                      Comment


                      • Cu o sirena va rezolv pe amandoi ,dar mai intai sa vorbesc cu Vasile Roaita ca el a fost ultimul care a umblat cu ea.

                        Comment


                        • Da ma degeaba ti-am pus poze cu sirenele...si eu vreau doua...si daca te intalnesti cu Vasile Roaita pupa-l din partea mea...hai un super concediu iti doresc.Vreme buna...apa calda...bere rece...sirene.
                          sigpic

                          Comment


                          • Vremea -perfecta
                            Apa -perfecta si ea
                            Berea-sa-ti pui si in cap
                            Sirene -o multime,singure,toples si dornice dar sirena sefa si cea mica sta in cale fericirii mele.
                            Last edited by gl_mmm; 10 August 2010, 09:42. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • relu,sirenele noastre sa mai asepte! ale tale veghaeza insa,ca logan club glati!
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • Neata sirenelor! De fapt 'neata voua, tuturor!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google