Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna dimi si de la mine...cam tarziu...dar niciodata nu este prea tarziu...deviza mea...nici o zi fara 500 de km...maine o iau de la capat...dar acum dimineata pe racoare.
    sigpic

    Comment


    • Hai Galatiuuuuuuu!!! Buna dimineata!!!! Hai cu cafeaua, cu vacanta, cu serviciul, cu nebuneala ....ce vi s-a intamplat ?
      Valeriu e la volane...( sau volanase ? ), Mircea ? tu inca in CO? George n-a venit din tu-tuuri pa pa? , Relu - cum a fost la mare? Andrei nu te-am mai vazut pe nici-o trecere de petoni, Laureatu - care-i treaba ? Gabi' mai zi si tu ceva ! de Iashca nu mai pomenesc, il invidiez, Paul ...inca la mare ? hai baieti si fete mai faceti si voi o vocaliza !
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • Buna dimineata! Cafeaua foarteeeeeeeeeeeeeeeeeee bunaaaaaaaaaaaaaaaa. Bine ai venit! Cum a fost la mare?
        Hei prieteni inca dormiti?
        Last edited by gl_mmm; 10 August 2010, 09:34. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • hellooooo, helloooooo.... can you hear me !?

          Ehe-hee ...fetele au preluat comanda !
          Aida, la mare a fost superb(viata traita intens), dar muuuuuuult prea scurt ! dar cum nemultumitului i se ia darul...asta e ... zic merci ca am reusit si atat
          Dar...si totusi ...ce se intampla pe aici de e atata enervanta liniste !?!? as zice ca vacanta nu e o scuza ...
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • 'Neata all!

            Comment


            • Buna dimi .....am 8 zile de cand muncesc intr-una ,maine si poimaine sunt in sfarsit libera........abia astept si eu concediuuuul ,desi se pare ca se va mai amana, asta e dar si cand voi sta 3 saptamani acasa.....
              Sotie de

              Comment


              • ... munca innobileaza!

                Comment


                • Salut ,eu inca ma mai lupt cu valurile,berea si fetele frumoase dupa care alerg si in somn.

                  Comment


                  • Io azi m-am luptat cu cei 105 caluti putere ai limuzinei de la munca...acum sunt la mare...asa de control...ma pregatesc de iesit la promenada prin Mamaia.
                    Relu...berea de la mare trebuie sa o beau dintr-o singura inghititura sau trebuie savurata?...asta e nelamurirea mea.
                    Da de George mai stie careva ceva?
                    Buna dimi.
                    Last edited by valeriuciprian; 10 August 2010, 19:34.
                    sigpic

                    Comment


                    • Primele dozeci de pahare sa dau brusc pe gat ,urmatoarele 30 se savureaza.

                      Comment


                      • Buna dimiMerci Relu de informatie dat pacaleala mai mare nu am luat de cand ma stiu...nu e vorba de mine...e vorba de grupul care a fost cazat la Rex si unde am si incercat sa servim cina....nu s-a putut frata...va povestesc joi la un pahar de bere rece...ca aici am baut doar corona la 330 ml cu 15 ron...de mi s-a acrit
                        O zi usoara si racoroasa va doresc.
                        sigpic

                        Comment


                        • Moama ce boier avem printre noi ... 15 lei o bere ... moama!
                          'Neata!

                          Comment


                          • Buna dimi ...2 cafele si un ness deja pana la aceasta ora....ce pronostic dati..? mai ajung ori ba maine la jtls?
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • Nu degeaba esti tu Duracell.....ai sa ajungi siguuur
                              Sotie de

                              Comment


                              • Salutari de pe meleaguri pitoresti, de acasa, tin sa precizez ca am ajuns intregi acasa far probleme si complicatii.
                                Ce pot zice un mini concediu de neuitat si recomand tuturor sa parcurga transalpina.
                                In concediul asta am fost pe transalpina transfagarasan si in busteni, la pestera muierii am colindat un pic in total cam 1400 de km( 87 litri de benzina) si cu un consum mediu de 6 litri la suta.
                                O zi buna va doresc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google