Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna dimi-ziua-seara ! Azi am facut o surpriza mamei mele si am luat-o cu mine in Santierul Naval unde s-a sarbatorit Ziua Navalistului. A fost frumos, e placut sa intalnesti colegii si in alt cadru/conjunctura decat cel profesional. Aproape ca a semanat cu o intalnire Loganclub ( ca si stare de voiosie si prietenie )
    Loganist far'de Logan

    Comment


    • La multi ani, navalistilor!
      Si mie totodata ... am terminat Nave

      Comment


      • La multi ani navalistilor...lui Mircea care a terminat Navele si lui Marian...nu?
        La multi ani marian_s.
        sigpic

        Comment


        • La multi ani navalistilor.Ma uitam la un filmulet memorabil de la 1 mai http://www.youtube.com/watch?v=hGP43FZ3N0A

          Comment


          • Cum mai trag cu ochiul si pe la colegii din Galati nu pot decit sa ma bucur pentru "La multi Ani". Si eu sunt navalist. La multi ani si de la mine. Apropo, Santierul naval din Braila a implinit 70 de ani. Este si o expozitie de fotografii la Biblioteca din Braila.
            Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

            Comment


            • La multi ani si tie san! Da-ne te rog mai multe detalii despre expozitia de fotografii de la Biblioteca voastra. Se poate vizita sambata 21.08.2010? Vom avea o deplasare in zona atunci si poate vizitam si asta!
              Sorine, nu-mi aminti! Ca asa m-apuca un dor ...

              Comment


              • La multi ani si din partea mea san.
                sigpic

                Comment


                • LA MULTI ANI tuturor NAVALISTILOR, ca sunt in domeniu sau ca au legatura cu domeniul, sau ca au terminat navele si lucreaza la furnale , dar nu uitam ca e ziua lui Marian ! Sa-l sarbatoriti maine si ...sa-l trageti de urechi si din partea mea

                  Last edited by sand'dana; 14 August 2010, 22:14. Reason: corectare
                  Loganist far'de Logan

                  Comment


                  • Elena, Elena mai poti, am vrut in seara asta sa te incomodez un pic in trafic ca mi sa cam golit frigideru dar am zis lasa... sa nu ii stric seara inaite de plecare fie de data asta.
                    Iti urez distractie placuta si vreme cat mai buna si sa te bucuri de timpul liber

                    Cat despre Marian si Marii le doresc tot binele din lume si cat mai multa sanatate ca, cu ea daca o avem le facem pe toate. LA MULTI ANI SA NE TRAITI CAT NUMELE.
                    O seara buna

                    Comment


                    • Din pacate cred ca expozitia este numai in acest sfirsit de saptamina. Dealtfel si parada militara de ziua marinei se pare ca va fi numai in Braila si Constanta. Criza peste tot.
                      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                      Comment


                      • Buna dimi....
                        Elena drum bun si distractie placuta .
                        La Multi Ani marian_s si tuturor celorlalti care poarta numele maria,mariana.....marian...etc.
                        Sotie de

                        Comment


                        • Buna dimi...
                          sigpic

                          Comment


                          • Buna dimineata cu racoare de munte ! Brrrr....deja mi-e teama ca mi-e frig ( si nici nu m-am pregatit corespunzator gradelor putine )
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • Buna dimi si de la mine....o noua saptamana racoroasa va doresc.
                              sigpic

                              Comment


                              • buna dimineata! s-a terminat concediul, s-au terminat banii de concediu, s-a terminat trandaveala, s-au terminat plimbarile, s-a terminat tooot, daaar...a inceput serviciul. ce ma bucur...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google