Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 'ncepe sa-mi treaca revin ....incetu' cu incetu' la starea de incarcare pozitiva cand va vad si pe voi zbarnaind p'aci
    Loganist far'de Logan

    Comment


    • Buna dimi ! Cine da cafeaua pe ziua de astazi ,sau iar trebuie sa-mi fac singur cafeaua ?

      Comment


      • Da ma si eu care credeam ca o gasesc gata facuta ...buna dimi si de la mine si o zi super usoara.
        De Iashca nu stiu nimic...parca trebuia sa se intoarca...sau mai sta la corida.
        sigpic

        Comment


        • O fi la bataia aia cu rosii?

          Comment


          • Buna dimineata ! Asa da zbarnaiala! Asa mi trece supararea de ieri
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • Buna dimi din nou de pe A2...conduc si scriu...glumesc...m-am oprit putin
              sigpic

              Comment


              • fugi mah, ca ai pus loganu pe cruise control
                sigpic

                Comment


                • Nu ma...m-am legat de un tir...sa nu consum cruise-ul controlu...salutari de pe Calea Victoriei
                  sigpic

                  Comment


                  • da, da, da, acum urmeaza sa ne saluti de pe Champs Elysees. mai bine spui ca esti la cabana plapumioara sau cearceafel
                    sigpic

                    Comment


                    • Toma necredinciosu
                      sigpic

                      Comment


                      • Buna ziua, prieteni!

                        Comment


                        • Bine ai revenit, Mircea !

                          siii...

                          Originally posted by bogdan_1984 View Post
                          da, da, da, acum urmeaza sa ne saluti de pe Champs Elysees. mai bine spui ca esti la cabana plapumioara sau cearceafel

                          ...valeriu... nu, nu, doarme cu capul pe geamul lateral, asa cum l-a mai surprins si Ionut(87cio) prin GL )
                          Last edited by sand'dana; 26 August 2010, 13:33. Reason: corectare
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • Asa Elena da din casa...acum sunt la masa si pe urma o tai spre Galati.
                            sigpic

                            Comment


                            • Buna dimineata! Buna cafeaua! Ce va pasa? Plecati la munte! Sigur e buna dimineata atunci! Hai mai bagati cate-o cafea in casutele voastre. Maine cine stie ce poshirca o-ti bea! Glumesc, ma! Sunt rautacios! Mi-e ciuda!
                              Buna dimineata!

                              Comment


                              • Buna dimi...oare daca muncesti mai repede poti pleca mai devreme de la munca?sau primesti si alte sarcini im plus?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google