Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fara Mircea...ca ultima data cand a dat de zapada mi-a dat un bulgar in ureche ...parca la Balea Lac...de fapt sa vina si el sa ma revansez
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bogdan_1984 View Post
      Sorin, nu vei mai fi niciodata bolnav band din cana aia, ca este dar de la prieteni
      Daca o foloseste de 10 ori pe zi ,bolnav sigur nu va fi ,dar va avea alta stare.

      Comment


      • Buna dimi la toti...un week-end perfect va doresc.
        sigpic

        Comment


        • Buna dimi ! Valeriu ti-ai pregatit burta de rezerva pentru berea germana.Apropos, Martin intr-un moment de sinceritate a recunoscut ,ca la indemnurile tale ,mi-a ascuns incarcatorul in buzunarul de pe portiera din spate.

          Comment


          • Am pregatit-o...ma tu vorbesti serios?Da nu am ma buzunare la portierele spate...lasa ma ca de ziua ta iti cumpar un redresor sa iti incarci douajde telefoane o data
            sigpic

            Comment


            • 'Neata baetziiiiiiiiiiiii!

              Comment


              • Drum bun Verde imparat sa te intorci sanatos si sa ne aduci la fiecare cate o bere blonda daca nu se poate bere poate sa fie o nemtoaica.
                Last edited by valeriuciprian; 4 September 2010, 20:06.

                Comment


                • Originally posted by DeWiL View Post
                  Daca o foloseste de 10 ori pe zi ,bolnav sigur nu va fi ,dar va avea alta stare.
                  Iar ma barfiti,cred ca o sa plang.V-am zis ca-s sensibil.

                  Comment


                  • Originally posted by DeWiL View Post
                    Drum bun Verde imparat sa te intorci sanatos si sa ne aduci la fiecare cate o bere blonda daca nu se poate bere poate sa fie o nemtoaica.
                    Merci Relu...nu promit da' fac tot posibilul.
                    Buna dimi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Chiar ca ! Am vazut cu ochii mei, la fata locului...Bacau ! Uitati-va si voi cat de sfios , timid si sensibil e, mai are un pic si pângeee !!!

                      Originally posted by KELBURTOS View Post
                      Iar ma barfiti,cred ca o sa plang.V-am zis ca-s sensibil.
                      Attached Files
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Buna dimi si La Multi Ani !!!!! Vali
                        Sotie de

                        Comment


                        • Va salut cu respect pe toti si va doresc tuturor DRUM BUN !!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • LMA sefu'

                            @ovyd: Multumim! Si bun venit pe forum!

                            Originally posted by Gabi' View Post
                            Buna dimi si La Multi Ani !!!!! Vali
                            Adica vrei cumva sa zici ca ASTAZI este ziua de nastere a lui Valeriu??? ACEL Valeriu pe care il stim noi bine. Si pe care il respectam si-l stimam??? Pfoailei ... a fugit tocmai in Germania ca sa scape de cinste!!! Pfoailei!!! Las' ca vine el. Nu scapi ma!
                            LA MULTI ANI VALERIUUUUUUUUUUUUUU! Sa fii sanatos ... si la punga gros!

                            Comment


                            • La multi ani Valeriu! Sanatate si sa iti vezi copii impliniti cand bei berea aia buna, sa te gandesti si la noi
                              sigpic

                              Comment


                              • La Multi Ani Valeriu! Sanatate si tot ce iti doresti!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google