Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DeWiL View Post
    Cine poate sa-mi dea si mie definitia cuvantului ,,weekend" si de ce se bucura unii cand aud acest cuvant ?
    Week-end=tolaneala pentru unii
    Merci de link san
    Buna dimi si o zi perfecta...e wwweeekkk-eeennddd
    sigpic

    Comment


    • Buna dimiziua !
      @dewil : pentru altii de ex weekend = sfarsit de saptamana plin de activitati care nu le-ai putut face in cursul saptamanii,... (nicidecum tolaneala ) curatenie, gatit serios, vizitat rude, plimbareala pe asa o vreme frumoasa, ascultat muzica , intalnit loganisti, pritocit cu ei episodul 2 al actiunii de a ajuta copii, savurat momente alaturi de familie, etc...bine ar fi ca toate astea sa fie posibile intr-un sfarsit de saptamana care parca din ce in ce devine mai scurt si neincapator ...
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • Buna dimineata, dragalasilor!

        Comment


        • aloha...zi superba de gratare

          Comment


          • Buna dimi ! Inca mai dormiti,cand aveti degand sa incepeti sa va tolaniti ? Va astept in parcare,care vine primul primeste o cafea.

            Comment


            • Buna dimineata! O cafea e la DeWIL

              Comment


              • iar bem moaca

                Nevasta-mea a convocat tot familionul ... mai Relule, mai! Cine te-a pus oare sa faci asemenea declaratii - "care vine primul primeste o cafea"!!! Apropos, zahar cat sa nu fie amara, o lacrima de whisky si un colt de ciocolata - asa servesc eu cafeaua de duminica dimineata! Multumesc!
                Buna dimineata tuturor!

                Comment


                • neata lume..inca o zi frumoasa si numai buna pt o vietate fripta:

                  Comment


                  • buna dimineata.
                    Andrei ma bag si eu la o vietate fripta dar sa fie moarta nu vie:d

                    Comment


                    • george mai conteaza? comestibila sa fie

                      Comment


                      • Originally posted by DeWiL View Post
                        Buna dimi ! Inca mai dormiti,cand aveti degand sa incepeti sa va tolaniti ? Va astept in parcare,care vine primul primeste o cafea.
                        Daca stiam te luam la o pescuiala .Ma bag si eu la o cafeluta.
                        Neata si de la mine la toata lumea.
                        sigpic

                        Comment


                        • o noapte buna si odihnitoare inainte de o noua saptamana de munca !
                          si mircea, asteptam pozele de la intalnire
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • Neata! Vine si pozili, vine!
                            Sus cu muncaaaaaa!

                            Comment


                            • Buna dimi ! La multi ani multa sanatate si fericire pentru toti si toate care poarta numele de Mihai, Gavril sau derivate.Inca o data ,,La multi ani"

                              Comment


                              • Multumesc, Relu!
                                Daca ai timp si vrei, te astept la o cafea la mine la birou!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google