Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu aveai chef de-o bere cu loganistii si nu ai baut-o pentru ca nu era deschisa lista??? Foarte rau! Nu era mai simplu sa deschizi TU lista? Sau numai EU am dreptul asta pe-aici?

    As vrea sa schimbam putin lucrurile pe aici pentru ca este clar ca stagnam si in ritmul asta viitorul clubului este incert. Dar vad ca nici asta nu va intereseaza.
    Fara implicare, dorinta de a face ceva, fara initiative concrete, fara disponibilitate ... inchidem taraba. Eu am cam obosit, ca sa fiu sincer.

    Comment


    • Parerea mea...
      Fiecare sa aiba un proiect in sarcina...inscriptionare baner,ticouri,legitimatii,steaguri,casa de copii,jtls,fotbal,organizare iesiri la distractie,organizare iesiri la intalnirile regionale (etc...sunt cateva proiecte care au fost propuse si unele au tinut altele nu).
      Asa e frumos ca fiecare sa se ocupe de ceva pentru ca toti avem timpul limitat.
      Si de inchis taraba nu cred ca se poate vorbi.O lasam mai moale cu alte actiuni si ne canalizam doar pe intalnirile din fiecare duminica...dar va fi o chestie ciudata si urata.
      Am zis.
      sigpic

      Comment


      • Sau asa! Foarte buna si desteapta propunerea asta. Fiecare cu cate o treaba! Genial!
        DAR ... tot tu Valeriu? Numai tu, Valeriu? Restul? Ce dreaq facem aici ... tu centrezi si eu sutez?

        Comment


        • Jucam la dublu...asta-i treaba...dar poate se vor mobiliza si ceilalti...daca nu asta e...intalniri duminicale so gata.
          sigpic

          Comment


          • ce`mi place mie sa zic ...e WEEEEEEEEEEEEEEEEEEK EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEND

            Comment


            • eu am mai zis acum cv timp ca fiecare sa aibe o datorie...dar sa vorbit atunci si apoi sa stinsa flacara pasiunii...ca discutia asta e de f mult timp ..ca voi vati saturat sa va luati din toate directiile..aici trebuie sa vb mircea cu valeriu si sa puna responsabili ...barimi sa fim toti niste SEfi mai mici))))))
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

              Comment


              • Buna dimi!Acum pot sa spun si eu din toata inima ca e weekend si pot sa fac ce vrea muschiul meu,asta pana cand se trezeste colega.O zi buna va doresc.

                Comment


                • Buna dimineata! Dupa cum observ si la altii, adevaratul week-end la barbatii casatoriti dureaza pana se trezeste consoarta. Bun si atat, decat deloc...

                  Comment


                  • Mare adevar, don'le! Mare adevar! Ati dat forma corecta gandurilor mele.
                    Am cumparat deja paine ... desi as vrut, in nemernicia mea, sa dorm macar pan' la 7.
                    Acum imi primesc programul zilei: cumparaturi, dus gunoiul, papa la pisic ... toate pan la 8,30.
                    Ssss, m-a strigat ...

                    Buna dimineata!

                    Comment


                    • Propunere:nu ati vrea ca in cadrul clubui sa formam un miniclub al barbatului terorizat ,cred ca asa vom strange mai multi adepti,chiar si dintre cei care nu au logan sau alt mijloc de transport.
                      P.S. Spre binele meu, nu dati posibilitate consoartelor sa citeasca acest post .Va multumesc anticipat si va raman dator.

                      Comment


                      • Buna dimineata ! Eu il pregatesc din vreme pe Luk a tras deja cu aspiratorul toata casa, urmeaza sa dea pe razatoare dovleacul pt placinta lui preferata, nu stiu cum se numeste chestia asta in nici un caz terorizare, e poate chiar placere Placerea de a ajuta persoana draga de langa tine, ca e mama, ca e sotie, ... hai nu mai pângeţi, , stiu ca va place sa ajutati
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • ,,nu stiu cum se numeste chestia asta in nici un caz terorizare, e poate chiar placere "

                          Da ai dreptate, este o adevarata placere sa terorizezi .Luk rade dovleacul si tu esti pe forum

                          Comment


                          • dar cine o sa faca placinta, ha ?
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • Dragi tovarasi...voi faceti asa de prea multa mancare calda...nu?Hai nu va mai plangeti...ia sa vazic una buna...azi dimineata la 6 m-am tirat la pescuiala...evident ca acasa am gasit doi saci de gunoi
                              Hai buna dimi la evribadi...week-end placut.
                              sigpic

                              Comment


                              • neata lumeeeee...se pare ca`s fericit tare ..nu`s terorizat de nimeni si nimic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google