Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am revenit si eu din deplasari...2 week`end`uri pline de km racoare si locuri frumoase

    Comment


    • Salutam! Ieri am fost la Braila si la intoarcere, pe la Viziru m-am intalnit cu un Logan cu sticker Logan Club, GL-75-EDY.
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Bun revenit andrrei...azi ne-am intersectat pe faleza....nu m-ai vazut...sand'dana da....in sfarsit
        Gusi...pacat ca nu ne-am putut intalni....stiam de vizita ta la Braila dar am avut niste musafiri si nu am putut sta mult la intalnirea noastra...ca altfel veneam o fuga la Braila.
        Referitor la GL-75-EDY...nu avem nici o masina in club cu acest numar...poate o fi vrun fan de-al nostru...ca avem multi.Ce culoare era masina?

        Buna dimi...o saptamana excelenta va doresc.
        sigpic

        Comment


        • 'neata! Mircea, ai mai fost la mare? eu am ajuns, au fost niste valuri...super frumos a fost. iar sunt rosu
          sigpic

          Comment


          • Buna dimi...merge munca?
            sigpic

            Comment


            • Buna dimineata ! Ia treceti voi la munci si lasati gargara! gargara se face pe mess, nu aici
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • neata
                de paza la obiectiv
                sigpic

                Comment


                • Neata ice...bun asa...fii vigilent.
                  sigpic

                  Comment


                  • pai cum crezi ca fac rost de beri
                    sigpic

                    Comment


                    • Aaaa....pai atunci nu sta si tu mereu...mai plimba-te
                      sigpic

                      Comment


                      • aaa...buna ziua...deci asa....daca verde nu-i atunci nici alte culori?
                        'aidi, lumiiii ! salutare !

                        apropos, de iashca mai stie cineva ceva ?

                        si...chiar asa, mai....lasati-ma sa ma cert singura p'aci ...
                        Last edited by sand'dana; 25 August 2010, 15:04. Reason: Automerged Doublepost
                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • buna dimi ziua...eu tocmai ce`am revenit de la munci ma pregatesc de putina odihna..dupa amiaza placuta tuturor

                          Comment


                          • Buna dimi/seara...am aterizat si eu de la Lepsa...racoare buna acolo...nu ca la noi.
                            Last edited by valeriuciprian; 25 August 2010, 21:05.
                            sigpic

                            Comment


                            • asa crezi tu ...c-o fo' buna ,,,ha ?
                              io tot îmbufn(iţ)ată sunt
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • Dar cine a reusit sa te imbufn(it)eze ? Si ai de gand sa ramai mult timp asa ?
                                Last edited by valeriuciprian; 25 August 2010, 21:12.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google