Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • seara buna si de la mine

    Comment


    • Buna dimi !Sa inteleg ca cei care doresc sa vina cat mai repede weekendul nu sau trezit inca ?Rusinica ,rusinica.O zi buna va doresc.

      Comment


      • Buna dimineata ! Hai ca nu mai e mult .... si uite-asa trece timpul si viata ...din weekend in weekend ... Ce atata graba !?
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • Originally posted by DeWiL View Post
          Buna dimi !Sa inteleg ca cei care doresc sa vina cat mai repede weekendul nu sau trezit inca ?Rusinica ,rusinica.O zi buna va doresc.
          Asta a sa e...azi m-am trezit mai tarziu
          Buna dimi si de la minne
          sigpic

          Comment


          • Neatza dragi prieteni!Spor la treaba si o zi cat mai usoara la munk...de acuma hai cu weekendul))
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

            Comment


            • Buna dimi...cei(l) care ma lua ieri la sututri ca nu m-am trezit inca e pe felie sau inca mai dormiteaza?
              Buna dimi dragi colegi...o zi perfecta va doresc.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                Buna dimi...cei(l) care ma lua ieri la sututri ca nu m-am trezit inca e pe felie sau inca mai dormiteaza?
                Buna dimi dragi colegi...o zi perfecta va doresc.
                Pe felie da si inca ce felie.Astazi am fost generos si te-am iertat de suturi dar maine nu te mai las.Chiar daca nu merg la Tulcea ,treceti-ma si pe mine ca ,contribuabil la baner.O zi buna va doresc in continuare.

                Comment


                • Da cu JTL ce sa intamplat????
                  http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                  Comment


                  • Relu te astept la cotitura
                    Bogdane...cine trebuia sa se ocupe de JTLS nu se mai ocupa.
                    sigpic

                    Comment


                    • ehaaa...nea iashca dak e plecat ce sai facem...ii ducem doru))
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                      Comment


                      • Buna dimi!Valeriu tot ma mai astepti la cotitura sau la ora asta faci nanita.Ozi buna va doresc .

                        Buna dimi!Valeriu ma mai astepti la cotitura sau la ora asta faci nanita?O zi buna va doresc?
                        Last edited by DeWiL; 12 November 2010, 06:45. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Relu da' tu pe la care cotitura ai venit?Ca io am stat la cealalta
                          Buna dimi si hai sa ii mai tragem un sut...sutul de vineri
                          O zi usoara.
                          sigpic

                          Comment


                          • Buna dimineata de vineri !!

                            Originally posted by bgd_puya View Post
                            Da cu JTL ce sa intamplat????
                            daca toata vara am cantat si ne-am plimbat, ... greierii au intrat in criza ...
                            Last edited by sand'dana; 12 November 2010, 08:51. Reason: Automerged Doublepost
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • in perspectiva weekend-ului ...

                              Hai buna dimineata la toti! Weekend-ul a inceput deja? Sau mai dorm putin?

                              Originally posted by bgd_puya View Post
                              Da cu JTL ce sa intamplat????
                              Originally posted by valeriuciprian View Post
                              ...cine trebuia sa se ocupe de JTLS nu se mai ocupa.
                              Originally posted by bgd_puya View Post
                              ehaaa...nea iashca dak e plecat ce sai facem...ii ducem doru))
                              ... si ALL
                              JTLS-ul este o activitate la libera alegere, necoordonata in mod expres de cineva ... ca de altfel toate activitatile din club. Nu trebuie neaparat sa se ocupe X sau Y. Vrei sa bei o bere cu baietii din club? No problem. Scrie asta si SIGUR se va aduna lumea. Singura conditie ca sa faci ceva, cam orice, este SA VREI. Nu trebuie neaparat sa conduca cineva ostilitatile. Suntem prieteni si n-avem nevoie de sefi coordonatori printre noi! Sunt sigur ca in gasca de prieteni a fiecaruia dintre noi, nu exista conducatori. De ce ar fi diferit aici??? Stiti ce obositoare este uneori treaba asta cu "Cine de ocupa de aia si cine de ailalta?"?

                              Totusi, profit de postul acesta si vreau sa va zic la ce ma gandeam eu zilele astea. Ce-ar fi daca am face prin rotatie la conducerea clubului galatean? Cate un organizator la 12 luni, spre exemplu. Mai diversificam putin, evitam dictatura si poate ca clubul se va dezvolta mai armonios avand "in frunte" diferiti lideri. Ce ziceti?
                              E vorba strict de organizatorul de intalniri si rog a nu se intelege ca vreau sa ma retrag din actuala "functie". Insa mi-ar place sa predau mandatul "la termen".

                              Poate ca cele doua paragrafe sunt putin in contradictoriu, dar sunt sigur ca daca cititi cu atentie se intelege ceea ce am vrut sa spun.
                              Astept opiniile voastre! Multumesc!
                              Last edited by gl_mmm; 12 November 2010, 09:14.

                              Comment


                              • Ce-ar fi daca am face prin rotatie la conducerea clubului galatean?

                                JOS BASEEE!!))))
                                Aici cu conducerea clubului e o chestie cam ciudatica din cate am observat eu..fiecare e propriul sef si noi intre noi suntem prieteni...deci orice cam are mana libera sa vina cu idei si propuneri

                                JTLS - stiu ca se posta cu cateva zile inainte care cum si unde mergem..si chiar aveam ieri chef de un paharel cu voi ..dar de unde sa iau batraneii loganului dak ei dormeau)) si cum spune si Doamna Sand`Dana cik va lovit criza....mai mergeti si voi la o opera un teatru cv si cantati sa avem beutura)
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google