Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ziua buna lume..inca o zi dusa...mai sunt doua si si siiiiiiiiiii...vineeeeeeeeeeee weeeeeeeeeeeeeeeeeeeek`eeeeeeeeeeeeeend`u bai nene

    Comment


    • repede ma luati cu bomboane cu jtls)) numai dupa interes ..off ce ma fac eu cu voi)
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

      Comment


      • Originally posted by DeWiL View Post
        Stau si ma intreb daca e drept ca unii sa aiba efectuat tot concediu pe anul acesta si altii sa sa ma aiba de efectuat si zile de anul trecut.
        ---> dar nu-s de anul trecut si nici de anul viitor, is pe 2010 ( unii mai munceau in tara asta cand voi va plimbati )

        Originally posted by bgd_puya
        repede ma luati cu bomboane cu jtls)) numai dupa interes ..off ce ma fac eu cu voi)
        ---> bomboane ! bomboane ! ( eu am dat cand am fost ca tine )
        ....hai, bine, pot fi si seminte daca bomboane n-ai...


        Originally posted by andrrei_ro
        ziua buna lume..inca o zi dusa...mai sunt doua si si siiiiiiiiiii...vineeeeeeeeeeee weeeeeeeeeeeeeeeeeeeek`eeeeeeeeeeeeeend`u bai nene

        ---> he he ! e deja weeeeeeeeeekeeeeend !! just for me
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • Buna dimi...va doresc o zi usoara...ca la mine cu siguranta nu va fi asa
          sigpic

          Comment


          • Hai Buna dimineata !! Ce credeati? Ca dorm? Ce daca sunt in concediu ? trebuie pregatita actiunea cu copiii, am intrat in priza. Daca mai e careva available pt as avea cate ceva de dishcutat.
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • Buna dimi aniversatilor ! Ce faceti, inca mai petreceti ?

              Comment


              • Nooo, Buna dimineata ! Facui si eu ochisori! iti dai seama Relu? de la postul tau eu am mai dormit 3 oreeee ! Ce bine e in CO !
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • neata! tot 3 ore si eu sunt in 3 zile de leneveala maxima sau distractie la munte. una din doua, prefer pe a doua
                  sigpic

                  Comment


                  • Neata zic si eu! In caz ca e careva curios, NU, nu ma doare capul!

                    Comment


                    • Tovarasi...dimineata era cand m-am trezit eu...nu acum...salutari din fata Casei Poporului.si nici somn nu imi e
                      sigpic

                      Comment


                      • si deja celebrele vorbe de vineri....e weeeeeeeeeeeeeeeeeek eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeend fratilor

                        Comment


                        • ... si ce weekend!

                          Buna dimineata, loganisti! Ca a mea sigur e!

                          Comment


                          • Hai Mircea...omoara calutii
                            Neata si de la mine...week-end placut tuturor.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu-i omor ma, cum sa-i omor!? Mai las acasa vreo 30-40 ca sa puteti sa va tineti dupe mine ...

                              Comment


                              • Buna dimineataaaa! HAI, pregateala pentru intalnire!
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google