Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neaţa...ia vedeţi parcă am undeva dublu post
    Skypee™

    Comment


    • Dormiti, ha? Eu bantui de nebun p-acilea!
      skypee, rezolvat!

      Comment


      • Neata!Cine este de serviciu astazi la cafetiera ? Pentru mine o cafea mare cu caimac si un cub de ciocolata plin cu 250g coniac.

        Comment


        • cate una mare dau eu dar fara cub de ciocolata, lapte, caimac, sfarc sau frisca ca nu am
          neata Galati!
          Attached Files
          lipsa text

          Comment


          • Originally posted by DeWiL View Post
            Neata!Cine este de serviciu astazi la cafetiera ? Pentru mine o cafea mare cu caimac si un cub de ciocolata plin cu 250g coniac.

            Poftiti, va rog, d-nul Relu: cafea.jpg. Sper sa va placa!

            Comment


            • Cristi...doua cafele si la mine te rog.
              Relu La multi ani pentru 400 de posturi...fa o coloana impreuna cu Skypee azi si veniti fiecare cu cate o naveta de bere

              Neara' Galati.
              Neata' galateni.
              sigpic

              Comment


              • A doua cafea pleaca spre Valeriu. Mai sunt doritori?

                Scuze, doua cafele pleaca spre Valeriu. Asa e cand ai multi clienti, mai gresesti comanda. Promit sa ma perfectionez. Bonus din partea casei pentru Valeriu: 2 ceaiuri cu miere de albine (de salcam) pentru copiii sai. Sa le savurati cu placere.
                Last edited by laureatu'; 30 January 2011, 09:39. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Da...servicii de 5 stele...frumos.
                  Copii mei pot scrie cu pixul pe fata de masa?
                  sigpic

                  Comment


                  • neata lume...moama ce ceata e afara
                    relu..la cat mai multe posturi...stiai tu ieri de ce zici ca dai o bere dupa gaseala

                    Comment


                    • "Neata! Cine-si face mila si de mine cu o cafea???Vaaa roooooogggg!!!!!!!
                      Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                      Comment


                      • Originally posted by me_SMN View Post
                        "Neata! Cine-si face mila si de mine cu o cafea???Vaaa roooooogggg!!!!!!!

                        cafea.jpg

                        Hai ca incepe sa mearga afacerea cu cafeaua!

                        Comment


                        • Da...esti pe drumul cel bun...dar am o sugestie si o rugaminte...
                          Serveste-ne si pe noi in cani de oamnei mari...nu in degetare
                          Si...nu te arunca la bani multi din prima
                          Proptitudinea este ...si e bine.
                          sigpic

                          Comment


                          • S-a ivit o problema!La 13.30 sunt invitat la masa de mama mea.Pomanaaaaa!Doritorii de bere ori vor fi serviti in timpul intalnirii ori ne intalnim la o baieteasca mai pe seara.Tema de gandire.

                            Comment


                            • Andrrei ziceai bine ca Relu e baiat de comitet si da si ceva haleala...da ai avut dreptate.
                              sigpic

                              Comment


                              • Multumesc, multumesc....mai cu unu, mai cu altul asa creste cantitatea de cafea si afacerea prospera.
                                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google