Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Domnu patron, faceti si serviciu de catering? Pentru vineri, sambata si duminica cate 3 cafele pe zi ,pe adresa combinatului de la Calarasi.

    Comment


    • Mai exista combinat la Calarasi?

      Comment


      • in calarasi sunt doua combinate: Siderca si Comceh. ambele sunt deschise si functioneaza
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by laureatu' View Post
          Cafeaua pentru membrii LOGAN CLUB este la discretie si se serveste incepand de astazi in sistem autoservire. Asa ca cine doreste este invitat sa isi puna singur sortimentul preferat in ceasca, peste rand, nemaifiind nevoie sa plateasca consumatia (ca pana acum).

          PS: va rog nu veniti cu recipiente PET de 2, 2.5, 5 litri. Acest tip de livrare va fi disponibil incepand din luna august 2011. Multumesc pentru intelegere.
          Primul la rand...iau si la termos ca merg pe teren azi

          Neata...inca un hop si gata
          O zi usoara.
          sigpic

          Comment


          • Salut

            Salut tuturor! Sunt nou aici si bla bla bla. Am intrat pentru ca intentionez sa achizitionez un logan cat de curand si aveam nevoie de convingeri suplimentare! Sunt tare curios cum vor zbura preturile la vouchere dupa data de 15 februarie! Cam de asta depinde in final daca imi iau logan sau un sh strain ceva!
            In orice caz imi face placere sa citesc posturile de aici!
            Ne mai "auzim"!

            Comment


            • poate vii si la intalniri

              Comment


              • Buna dimineata!
                Sa aveti o zi cat mai calduroasa


                Originally posted by adrianlifu View Post
                Salut tuturor! Sunt nou aici si bla bla bla. Am intrat pentru ca intentionez sa achizitionez un logan cat de curand si aveam nevoie de convingeri suplimentare! Sunt tare curios cum vor zbura preturile la vouchere dupa data de 15 februarie! Cam de asta depinde in final daca imi iau logan sau un sh strain ceva!
                In orice caz imi face placere sa citesc posturile de aici!
                Ne mai "auzim"!
                Bine ai venit si te asteptam si la intalniri Duminica la 11 in parcare la Popescu.
                Sotie de

                Comment


                • welcome

                  Buna ziua colegi! Ce naspa-i lunea la munca!

                  Originally posted by adrianlifu View Post
                  Salut tuturor! Sunt nou aici ...
                  Salut si bun venit pe acest forum!
                  DA, ia-ti Logan! Este super masina smechera! ... Si apoi vii cu el la intalnirile noastre, si in felul asta te-ai ales si cu o gasca noua de prieteni. Si gata, ai impuscat 2 iepuri deodata ... chiar daca poate nu vroiai asta!

                  Comment


                  • Multumesc de urari si niciodata nu strica sa mai ai niste prieteni noi! Cu atat mai mult unii "patiti"!
                    Vroiam sa stiu daca are cineva motorizarea asta noua de 1.2 si 16 V. Eu inclinam spre ea la inceput ca sa platesc taxe mai mici si alea alea. Restul de bani sa mearga la platit CAR-ul si hranit si crescut bebele din burtica sotiei!
                    Acum nu mai sunt asa de sigur daca e suficient de bun si ma gandesc la cel de 1.6.
                    Ceva idei in asta directie?

                    Comment


                    • Salut Adrian si bun venit pe forum ...sipe sectiunea Galati
                      Deci vrei o masina de familie...de familie insemnand 2 persoane plus una bucata Kinder (eu am 2)...canalizeaza-ti atentia catre confort si siguranta ...la Logan treaba cu siguranta e cam asigurata ABS si airbag sofer standard...confort...aer conditionat...asta merita ca vara la noi stii ca e jale.Iar la 1.4 daca mergi cu aerul conditionat vara s-a cam terminat jmecheria cu demarajul si cu o depasire mai la limita...la 1.2 nu stiu cum e ...dar zic eu ca nu e prea bine.Intradevar sunt taxele mai mici la 1.2 dar nu cu mult.Cum ai zis un 1.6 cu ac zic eu ca te-ar coafa de minune.
                      Pentru sh nu sunt de acord...un Logan da...e aparut relativ recent fata de alte jafuri de afara cu kilometrajul dat inapoi.
                      Decizia iti apartine.Citeste forumul ca au mai fost colegi de forum care nu stiau ce sa aleaga si ne-au intrebat.
                      Multa sanatate sotiei si te asteptam la intalnirile noastre chiar daca nu ai masina...esti binevenit.

                      Pentru mine gata pe saptamana asta...ma bag la recreere
                      sigpic

                      Comment


                      • fratilor.......e weeeeeeeeeeeeek`eeeeeeeeeeeeeeend il astept de cand am plecat duminica trecuta de pe partie

                        neata lume..moama ce liniste e aici..se cunoaste ca`i week`end
                        Last edited by andrrei_ro; 5 February 2011, 10:09. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Buna dimineata ! Am trecut un pic p'aci sa va salut, sa vad ce-ati mai facut si sa va urez un weekend relaxant !
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • Buna dimineata si week-end placut!
                            Astazi zi de sanius pentru unii, pentru studenti inca un examen, pentru tineri si mai putin tineri o gaseala cu prietenii, tuturor sa va fie bine!

                            Comment


                            • Buna dimi...nasol mai e cand te trezesti cu soarele in ochi
                              Caldura tuturor va doresc.
                              sigpic

                              Comment


                              • Neata elena cam rarut pe la noi, o zi buna va toresc si eu tuturor

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google