Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Neatza, o noua saptamana a inceput, vremea cam capricioasa, dar sa privim partea plina a paharului, s-a mai racorit afara
      Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

      Comment


      • Buna dimi si spor la munci
        sigpic

        Comment


        • Neata buna! O saptamana usoara.
          Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

          Comment


          • ziua buna lume...doar atat pot spune: SUNT LIBEEEEEEEEEEER!!!! AM TERMINAAAAAAAAT!!!!!!!

            Comment


            • Esti om licentiat......bravo. Acum urmeaza masterul nu?? ;))
              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

              Comment


              • Simona...e liber...adica e in concediu
                sigpic

                Comment


                • da valeriu...merge si varianta ta..insa ma refeream la facultate

                  Comment


                  • Buna ziua, lume ! Io cica mi's in concediu azi, maine (ca facem 18 ) si dupe toate probabilitatile si miercuri ( zi importanta cu mari schimbari pt masina me la Apan BR ).

                    Originally posted by andrrei_ro View Post
                    ziua buna lume...doar atat pot spune: SUNT LIBEEEEEEEEEEER!!!! AM TERMINAAAAAAAAT!!!!!!!
                    FELICITARI MAXIME !!!!
                    Treci la racoreala acum
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • felicitari andrei cu scoala ai cam terminat, urmeaza o femeie doua trei.. vreo 10+ copii...stii tu, treburi de barbat in toata firea ) mult noroc in viata

                      Comment


                      • multumesc tuturor pt tot..da...am cam terminat cu scoala...am reusit o finalizare a facultatii de 9,5
                        zilele astea ma bucur ca in sfarsit am terminat cu scoala!!!!
                        elena...la multi ani lui luk..sanatate fericire si tot ce`si doreste sa aiba parte....si tu...ia`ti ramas bun de la masina ca da de permis!!!

                        Comment


                        • Originally posted by andrrei_ro View Post
                          elena...la multi ani lui luk..sanatate fericire si tot ce`si doreste sa aiba parte....si tu...ia`ti ramas bun de la masina ca da de permis!!!
                          multumesc ! daaaar ... in rest ...da-mi voie doar sa zambesc ....doar un pic stramb(?) si atat ...
                          Loganist far'de Logan

                          Comment


                          • masa si dansu unde se tin?...inca nu mi`am revenit complet dupa noaptea trecuta..dar cui pe cui se scoate...so?

                            Comment


                            • buna dimineata si o zi placuta.

                              Comment


                              • Salutare , cam puţină activitate pe aici.
                                Skypee™

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google