Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cel mai cunoscut dealer de maşini din Galaţi este executat silit, astăzi, de către Fisc .
    Firma Nalba SA are datorii care se ridică la peste 26 de milioane de lei (circa 6 milioane de euro), însă doar o parte dintre aceastea sunt către stat, restul fiind către furnizori şi bănci. Bunurile executate de Fisc au o valoare de aproape un milion de lei.
    Skypee™

    Comment


    • Sa ii dea la cap lu ala de la Nalba ca e un nesimtit, genul de patron specific romanesc.Sa il vanda la altul care stie sa gestioneze banii ca e pacat, mie imi place foarte mult service-ul ala si chiar e foarte dotat din punct de vedere al tehnologiei.
      https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

      Comment


      • Si numai la ei am facut revizii ... Cred ca am sa ma duc la APAN

        Va salut ! Spuneti-mi va rog , pivotul se cumpara doar cu brat cu tot sau se gaseste si separat ? Recomandati-mi un magazin de vanzari (de origine)
        Last edited by SORIN-RDY; 28 March 2012, 21:41. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Stati linistiti ca nu desfiinteaza nimeni acest service; se va gasi cineva care sa plateasca creantele catre banci, cineva cu bani evident; dupa parerea mea e mult peste unele service-uri din Galati.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Originally posted by SORIN-RDY View Post
            Si numai la ei am facut revizii ... Cred ca am sa ma duc la APAN

            Va salut ! Spuneti-mi va rog , pivotul se cumpara doar cu brat cu tot sau se gaseste si separat ? Recomandati-mi un magazin de vanzari (de origine)

            Se gaseste si separat pivotul dar avand in vedere ca se capseaza pe brat nu prea iesa un rezultat bun la sfarsit.

            Preturi pentru brat complet gasesti la adresa http://www.automanticor.ro/loganbrat.html . Avand in vedere ca magazinul este in Galati scutesti costurile privind transportul. Maine va voi oferi si un pret pentru brat original.

            Brat ORIGINAL Logan la pretul de 255 lei la noi in magazin
            Last edited by automanticor; 29 March 2012, 12:12. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • O seara buna loganistilor galateni; ce liniste e p-acilea.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Originally posted by IancuMIC View Post
                Stati linistiti ca nu desfiinteaza nimeni acest service; se va gasi cineva care sa plateasca creantele catre banci, cineva cu bani evident; dupa parerea mea e mult peste unele service-uri din Galati.
                Era un "zvon"... vroia sa-l ia dealerul din Tulcea.... dar inca nu stiu nimic sigur.
                GL-22-TOF

                Comment


                • Asa cum am mai spus, avand in vedere infrastructura, in tot ce tine de un service complet, Nalba este un model; parerea mea.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Salutare loganisti galateni; nu uitati sa stingeti lumina in seara asta, care doreste sa se alatura initiativei cu ocazia :"Earth Hour".
                    Eu fiind in campanie agricola, daca mai iau un zaibar, la ce oboseala am, cred ca o sa sting lumina foarte devreme.
                    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                    Comment


                    • Salut si spor la campanie ca daca e vorba de culcat devreme stii solutia. ai afirmat-o, vrand ne vrand se stinge lumina mai devreme dupa un paharel:d

                      Comment


                      • Hai noroc si iertare de pacate !!! Dar la meciul STELEI bagam siguranta ...

                        Comment


                        • Originally posted by gheorgngv View Post
                          Salut si spor la campanie
                          Sa fie George; vremea mi-a cam stricat din planuri, da' merge.

                          Dupa cum joaca Steaua, am senzatia ca ei au mereu siguranta scoasa, da nu le-a zis nimeni.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Eu am pus calculatorul pe bateria masinii...

                            Comment


                            • Si nu cade de acolo?
                              Eu sunt la tara; daca sting lumina, ma tem sa nu ne dea lovitura hotii.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Va salut ! Se face vreo intrunire azi ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google