Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buna dimineata dragi tovarasi si prieteni!!

    am uploadat pe contul lui valeriu toate pozele si filmele din data de 01.05.2010, de la galati si cele de la bacau, de pe 09.05.2010. pt cei din galati care le vor, faceti cerere la valeriu. sunt sigur ca mircea este curios sa vada cel putin un film in care el e actorul principal. sunt sigur ca si sotia lui ar vrea.....
    sigpic

    Comment


    • Buna dimi ...ieri a fost o zi groaznica...marti 3 ceasuri rele...naspa airea cam nasol.
      Asta e...azi e o noua zi...cafelaki si la munca.
      Spor si voua.
      sigpic

      Comment


      • Buna dimi, DC!
        500 lei amenda si masina sechestrata ... asta numesti tu "zi proasta"??? Asta-i o zi de tot ******* daca nu te superi.
        O zi buna va doresc la toti!
        (DC=D.Cruda)

        Comment


        • daca o plateste in 48 ore...
          ieri am fost somnoros toata ziua. stie valeriu de ce
          sigpic

          Comment


          • Pai, nu ne zici si noua?

            Comment


            • care te`ai ales cu amenda de 500 lei :O

              Comment


              • Je...si pe aceasta cale multumesc lui Bogdan pentru ajutor...sau el sa imi multumeasca mie ca l-am scos din casa
                sigpic

                Comment


                • da de ce imi multumesti mie ma? ori eu te-am taxat de 500 lei?
                  sigpic

                  Comment


                  • Daca ma taxai tu nici in ziua de azi nu conteneam sa te injur...dar ai si tu o mica parte de vina...de fapt si acum si urmatoarele doua zile cred ca tot o sa ii injur pe respectivii...
                    PS...nici azi nu am luat masina...Blesteme
                    sigpic

                    Comment


                    • Bun dimi! Observ ca in fiecare din noi exista cate o D.C..Astazi in sfarsit am reusit sa schimb la un papuc pompa de injectie electronica cu una clasica.Pentru inceput vad ca se comporta bine .

                      Comment


                      • Buna dimi.
                        O noua zi o noua provocare...va povestesc la intalnire telenovela.
                        Zi usoara si placuta tuturor.
                        Azi e joi.AMR 2 zile.
                        sigpic

                        Comment


                        • Buna dimi zic si eu! Sper sa fie una buna ... ca DC sigur este!

                          Comment


                          • buna zi!
                            ne-am intalnit si azi la la suc! si uite asa s-a mai dus un obicei cica impamantenit!
                            la mai multe!
                            Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                            Andreea Trifu

                            Comment


                            • Iashca nu fii suparat...vom recupera.Promit inzecit.
                              sigpic

                              Comment


                              • Buna dimi.Ieri am ridicat in sfarsit masina...evident ca certificatul de inmatriculare nu a ajuns in doa zile de la Braila la Galati
                                Domnisoara care zice buna dimi e cea de mai jos?
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google