Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut baieti si fete.Numai maine nu-i poimiine.Si iarasi,bem ,mancam stiksuri moaca , spargem pahare.Deschid lista cu o mentiune:din cauza codului portocaliu trecem de la 3 la 5 ,maxim am zis.
    JTLS tot terasa Tahiti ora 17,30.
    1. DeWiL
    2. gl_mmm
    3. ...

    Comment


    • Salut baieti si fete.Numai maine nu-i poimiine.Si iarasi,bem ,mancam stiksuri moaca , spargem pahare.( de data asta cate ? si cine ? )Deschid lista cu o mentiune:din cauza codului portocaliu trecem de la 3 la 5 ,maxim am zis.
      JTLS tot terasa Tahiti ora 17,30.
      1. DeWiL
      2. gl_mmm
      3. sand'dana
      4. ...
      5. ...
      6. ...
      7. ...
      Loganist far'de Logan

      Comment


      • Salut baieti si fete.Numai maine nu-i poimiine.Si iarasi,bem ,mancam stiksuri moaca , spargem pahare.( de data asta cate ? si cine ? )Deschid lista cu o mentiune:din cauza codului portocaliu trecem de la 3 la 5 ,maxim am zis.
        JTLS tot terasa Tahiti ora 17,30.
        1. DeWiL
        2. gl_mmm
        3. sand'dana
        4. gheorgngv- cu o oarece intarziere
        5. .........
        6. ...................
        7. ............

        Comment


        • Buna dimi !Astazi se anunta o zi racoroasa ,poate va vine si voua cheful de munca .Ozi buna va doresc!

          Comment


          • Cheful de munca ... no way! Poate vineri pe la 12 ...
            Buna dimineata!

            Comment


            • mi se pare devreme 17.30. propun sa ne berim dupa meciul Grecia- Nigeria care se termina la ora 18.45,deci la ora 19.00 ar fi perfect, iar pana la 21.30 cand incepe Franta-Nigeria incap beri fara numar si la racoare!
              ce ziceti de propunerea mea sau sunt singurul microbist din club?

              buna dimi!
              propun sa ne berim la ora 19.00 intre meciuri,pana la 21.30!
              avem timp si mai multa racoare!
              sau sunt singurul microbist din club?
              Last edited by iashca; 16 June 2010, 09:41. Reason: Automerged Doublepost
              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
              Andreea Trifu

              Comment


              • La ora aia terasa va fi full. Eu votez nu.
                Si-apoi la ora aia vreau sa fiu cu baitza facuta si lapticul baut.

                Comment


                • salutare baieti si fete...
                  http://www.jurnalul.ro/stire-special...er-546799.html...
                  asta asa, ca sa nu va plictisiti...

                  Comment


                  • Interesant articolul john6969.
                    Referitor la bericioaice...daca mergem la terasa in timpul meciului si il vedem acolo?
                    sigpic

                    Comment


                    • Nu prea ma pricep la fotbal dar cat o fi de buna echipa Nigeriei de buna nu cred ca o sa poata juca doau meciuri unul dupa altul.Dar mai stii.

                      Comment


                      • inseamna ca sunt singurul microbist! ne vedem pe 15 iulie dupa campionatul mondial!
                        sa beti si pentru mine o bere la urmatoarele 4 joi ce urmeaza!
                        Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                        Andreea Trifu

                        Comment


                        • Intreb iar...ce are daca vedem meciul la terasa?Si eu sunt microbist.
                          sigpic

                          Comment


                          • pai daca am zis ca sunt microbist inseamna ca nu pot altundeva dacat in patutul meu !
                            deh,tabieturi de om batran! "tineretu' din ziua de azi"
                            Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                            Andreea Trifu

                            Comment


                            • Primul meci il vedem impreuna...al doilea il vezi singur

                              Sau venim la tine cu toii si stai in pat...pe noi ne duci in beci si ne lasi acolo
                              sigpic

                              Comment


                              • daca imi dai tu beciul tau de la tara, va trimit acolo!
                                Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                                Andreea Trifu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google