Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine zis...de la vreme ni se tragea
    sigpic

    Comment


    • sa-i dam blana la Logan, maaaiii

      Buna dimineata ... si pentru azi si pentru maine!
      Maine la ora asta o sa fim pe A2 mergand regulamentar cu 180km/h si cu farurile aprinse si cu manelele la MAX si cu centura pusa ... la locul ei si cu 180 ...


      PS Este evident ca glumesc, nu?

      Comment


      • Va doresc distractie maxima si vreme frumoasa!

        Comment


        • distractie placuta tuturor la mioveni...sa faceti poze multeeeeee
          drum bun si aveti grija de voi

          Comment


          • Multumim ! O sa avem ce posta !
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • NU beti cu masura........Drum bun si mare grija la radare!.....va doresc un drum fara incidente si fara amenzi

              Comment


              • Neatza baieti, ce sa zic si eu va doresc o zi buna si celor care se distreaza zilele astea o zi frumoasa si sa va ganditi la loganistii care sunt acasa

                Comment


                • buna dimi!cafea bauta ,ca azi noapte m-a sunat o alarma 3 ore!
                  Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                  Andreea Trifu

                  Comment


                  • neata tuturor si o zi usoara de munca si fara ploi va doresc..
                    ps: ce bine e in concediu

                    Comment


                    • '
                      Buna dimineata ! si o poza de inviorare la cascada Balea :
                      Attached Files
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • mama cata veselie si voie buna pe tine elena bravo tine`o tot asa

                        Comment


                        • Salut baieti si fete, va doresc o zii buna, eu ma duc oleaca la pariuri.....

                          Comment


                          • Salutare galateni,v-ati mai intalnit cu Stefan la Adjud?Imi pare rau ca n-am putut veni dar nu-mi mai permit sa merg cu 'ochii-n gura' la servici.

                            Comment


                            • Buna seara de la mine...alerg ca ursu prin tara...nu v-am uitat...povestim...numa sa fac rost de net.
                              Da Kelburtos ne-am intalnit cu Stefan...am mancat o pizza pe marginea strazii si ne-am uschit pe urma...ca era ora 22
                              Last edited by valeriuciprian; 29 June 2010, 21:34.
                              sigpic

                              Comment


                              • of of ...mai mai...raspund tot eu, nu mi-e greu, dar presupun ca stefan este domnul amabil cu NSA-ul, care ne-a salvat de la infometare. Eu inca sunt surprinsa placut de gest (venit din Bacau pana in Onesti, noaptea, tarziu, cu papa bun ) si ii multumesc - aici -in numele tuturor, inca o data.
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google