Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vedeti ca mai sunt si oameni de treaba in tara?Cum ar fi Bogdan...el se bucura ca a terminat concediul si s-a intors la munca
    Bogdane...cu atitudinea asta vei ajunge un pensionar bogat
    sigpic

    Comment


    • sunt oameni carora le place munca, trebuie sa munceasca pentru bani si le mai place si trandaveala. eu ma aflu in toate cele 3 categorii mentionate mai sus
      este vreun conflict intre ele?
      Last edited by bogdan_1984; 16 August 2010, 08:30.
      sigpic

      Comment


      • Buna dimineata!
        Ultima zi de concediu, de maine la munca. Nu am chef de muncaaaaaaaaaaaaaaaaaa! (nu ca altii). Dar, asta e. Savurez cafeaua si incerc sa ma distrez si astazi. Concediu placut unora si spor la munca altota.

        Comment


        • ...unii sunt la munte=relaxare, dar la cursuri=aflare lucruri noi (sau vechi), nu's nici in concediu, nici la munca , nici calare, nici pe jos , apa in hotelul asta de VIP-uri, nu exista nici macar pt ...deci...sa ma intorc oare in GL ? crie'ca ma mai sacrific oleaca, na !
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • multumesc tuturor pentru urari.

            Comment


            • Naseara'...azi am dat o tura la o racoreala cu pescuiala...la priza dunarii...am scapat doi avati chiar la mal (fara poza) si am prins o stiuca in miniatura...am eliberat-o
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • lui Valeriu i se mai spune Rex Hunt prinde prada si pe urma o elibereaza
                sigpic

                Comment


                • Buna dimi...da ma...pestisorul cu care am dat era cam la fel de mare ca stiuculita prinsa
                  O zi cu racoare va doresc.
                  sigpic

                  Comment


                  • O dupaamiaza racoroasa va ofer.Valeriu vroiam eu pestisorul,sa mi-l fac breloc la chei.

                    Comment


                    • Valeriu cate dorinte ti-ai pus? Un pestisor de AUR?

                      Comment


                      • Originally posted by DeWiL View Post
                        O dupaamiaza racoroasa va ofer.Valeriu vroiam eu pestisorul,sa mi-l fac breloc la chei.
                        Deci promit sa iti fac (,) cadou un pestisor...auriu

                        Aida...una...si buna.

                        Azi pe racoare am mai dat o fuga la priza dunarii...dar valurile si vantul ne-au sabotat...am lansat cu toata forta si momeala a cazut la 2 metrii de mine
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • ... vezi ma ca la Metro nu bate vantu' asa tare

                          Comment


                          • Da ma da mi-a expirat cardul
                            sigpic

                            Comment


                            • Valeriu prima data cand am vazut poza am crezut ca dansezi in ,,Lacul lebedelor", dupa un studiu mai aprofundat am realizat ca defapt tu te chinui sa lansezi. Mai ataseaza si tu niste explicatii la poze.

                              Comment


                              • Salutari de pe la tribunal, asteptandu-l pe un coleg am gasit internet si am zis sa intru sa postez, sa va salut ca acasa cam greu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google