Sport LoganClub Galati - fotbal, tenis, bowling, biliard, etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • baieti ...pai nu ar fi cazul ca maine la intalnire si vedem cum facem si pentru putina miscare(fotbal)???
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

    Comment


    • Salutari prieteni.......ce mai faceti ce mai ziceti???.......am intrat si eu ca se aproprie sarbatorile si vreau sa va urez sarbatori fericite tuturor si un an nou fericit........iar daca vreti sa jucati fotbal.....vorbim.....ca va strang eu oameni )

      Comment


      • Oooo...salutari Claudiu...pai da ...o sa ne bagam si la fotbal...tine aproape cu forumul si vorbim vedem jucam.
        Sarbatori cu bine si tie.
        sigpic

        Comment


        • Drept este ca un meci de fotbal (cu durata de maxim 15 minute ) ar fi super. Miscare cat cuprinde, oportunitatea de ati plati polite catre colegii mai putin simpatici, poate cu putin noroc dai si-un gol doua ... eu zic sa stabilim clar o zi, din luna ianuarie spre exemplu, o lista de "jucatori"/spectatori/majorete/maseori si apoi sa facem programare pe un "stadion" acoperit, cu caldura si tot ce trebuie. Ca de pe o zi pe alta, n-avem nicio sansa!
          Concret (propunere): mare meci mare - LoganClub Galati vs. Restul Lumii , 20.ian.2011, ora 18, la balonul de la Cina. Ne bagam?
          Repet, sansele de reusita sunt cu atat mai mari cu cat ne organizam mai din timp!

          MSD-ule, ca initiator al acestui topic, esti invitat in echipa!
          Last edited by gl_mmm; 19 December 2010, 10:17.

          Comment


          • Vin cu cea mai mare placere

            Comment


            • Deci, facem vorbele pentru un meci de fotbal? Pentru ca trebuie vorbit din timp, altfel nu avem sanse sa gasim. Ma ocup eu de sala numai sa vedem cati amatori sunt. Ia, lista:

              1. MSD
              2. gl_mmm
              3.
              4.
              5.
              6.
              7.
              8.
              9.
              10.

              Ca perioada, undeva spre sfarsitul lunii, da?

              Comment


              • Deci, facem vorbele pentru un meci de fotbal? Pentru ca trebuie vorbit din timp, altfel nu avem sanse sa gasim. Ma ocup eu de sala numai sa vedem cati amatori sunt. Ia, lista:

                1. MSD
                2. gl_mmm
                3.valeriuciprian - de preferat sala(sa fie cald)...da pe la sfarsitul lunii.
                4.
                5.
                6.
                7.
                8.
                9.
                10.
                Mai am si eu o propunere pentru ceva miscare...inca e in stadiul de proiect.
                sigpic

                Comment


                • Deci, facem vorbele pentru un meci de fotbal? Pentru ca trebuie vorbit din timp, altfel nu avem sanse sa gasim. Ma ocup eu de sala numai sa vedem cati amatori sunt.
                  Ia, lista:

                  1. MSD
                  2. gl_mmm
                  3. valeriuciprian
                  4.
                  5.
                  6.
                  7.
                  8.
                  9.
                  10.

                  Originally posted by valeriuciprian View Post
                  ...
                  Mai am si eu o propunere pentru ceva miscare...inca e in stadiul de proiect.
                  Da, dupa sarbatori se impune putina miscare ... crapam dreaqu' de-atata cozonac-porc-vin!
                  Eu ma gandesc chiar la o simpla plimbare (de vreo 3 ore ) pe Faleza, cu toata lumea (din club), dupa ce scapam din Revelion! 1-2 ianuarie ...

                  Comment


                  • Propunerea de miscare este undeva in martie...deci mai e.
                    sigpic

                    Comment


                    • Deci, facem vorbele pentru un meci de fotbal? Pentru ca trebuie vorbit din timp, altfel nu avem sanse sa gasim. Ma ocup eu de sala numai sa vedem cati amatori sunt.
                      Ia, lista:

                      1. MSD
                      2. gl_mmm
                      3. valeriuciprian
                      4. Skypee
                      5.
                      6.
                      7.
                      8.
                      9.
                      10.
                      Skypee™

                      Comment


                      • ]Deci, facem vorbele pentru un meci de fotbal? Pentru ca trebuie vorbit din timp, altfel nu avem sanse sa gasim. Ma ocup eu de sala numai sa vedem cati amatori sunt.
                        Ia, lista:

                        1. MSD
                        2. gl_mmm
                        3. valeriuciprian
                        4. Skypee
                        5.BRZ
                        6.
                        7.
                        8.
                        9.
                        10

                        Comment


                        • Baieti mie sa imi ziceti exact data ca eu aduc oameni daca e nevoie....oricum eu sigur mai vin cu cineva...

                          Comment


                          • --------------------------------------------------------------------------------

                            ]Deci, facem vorbele pentru un meci de fotbal? Pentru ca trebuie vorbit din timp, altfel nu avem sanse sa gasim. Ma ocup eu de sala numai sa vedem cati amatori sunt.
                            Ia, lista:

                            1. MSD
                            2. gl_mmm
                            3. valeriuciprian
                            4. Skypee
                            5.BRZ
                            6.laureatu'
                            7.
                            8.
                            9.
                            10

                            Comment


                            • Zilele astea ma duc sa vorbesc la balon, la Cina. Valeriu, vezi si tu la Scoala 3.
                              Ca data va fi intr-o miercuri sau joi, la sfarsitul lunii.

                              Comment


                              • Cred ca pe 26-27 ar fi ok , ramane de vazut ora
                                Skypee™

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google