Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si ce ar trebui sa se intample la Piatra daca nu pun intrebari in afara subiectului? Intalnire intalnire dar cum decurge sau cum va trece timpul?

    Comment


    • Lordule la asta ar trebui sa ne raspunda organizatorii, dar ai punctat foarte bine

      ps: te asteptam la intalnirile de la noi din iasi pana una alta
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • @lordwolf- ce anume ai vrea sa stii?
        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

        Comment


        • Pai cei care nu pot/nu isi permit sa mearga de vineri sau sambata, poate tragem o fuga duminica dimineata cand e intalnirea propriuzisa, nu ?
          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

          Comment


          • Asta asa e morariu_alex. Si eu ma duc de sambata, nu am cum sa ajung de vineri. Ajung de sambata, facem un gratarel intre loganisti, bem o bere(cu sau fara alcool). Si duminica parca le facem o vizita celor din piatra.
            sigpic
            Play ManagerLeague

            Comment


            • Si acum sa revenim la intalnirea de Sambata 30.08.2008.

              1. IS 09 AMI Vlad
              sigpic
              Play ManagerLeague

              Comment


              • Pai nu am participat la nici o intalnire nici pe Iasi nici in alta localitate. In piatra am fost si mi-a placut orasul. Dar voi stiti mai bine cum decurge o intalnire. Daca esti organizator nu cred ca, chiar se improvizeaza pe loc. Un tur, un loc de intalnire. Mancare, beutura (fara acool desigur), +/- sotii?

                Comment


                • Vineri sosirea la vila,pensiune.
                  Vineri seara baieramul de bun venit.
                  Sambata program de voie pana seara la orele 18 cand ii invitam pe cei din Piatra Neamt la un mic o bere si o barfa...Cu sau fara masina,cu sau fara sotie/prietena,cu sau fara catel/purcel
                  Duminica ora 10-12ne vom prezenta la intalnirea colegilor din Piatra Neamt de la ora 12 vom merge sa mancam ceva si dupa program de voie ...Plecarea spre casa sau plimbarea prin Piatra Neamt.
                  Programul nu e batut in cuie si poate suferi modificari.Asa ca veniti cu propuneri.

                  Cam asta e o propunere de pe forum pt intalnirea pt cei din zona moldovei. Poti incerca sa mai citesti ce s-a scris pe acolo si poate vei gasi raspunsuri la alte intrebari pe care le ai in minte. Pana una alta te asteptam Sambata la ora 20:00 pe esplanada de la Palatul Culturii la ora 20:00.
                  sigpic
                  Play ManagerLeague

                  Comment


                  • Logan 1.4 Mpi

                    Sal lumeeeeeeeee, nea braga am ceva la tine si am si eu nevoie , plssss daca poti sa treci pe la mine.Si daca nu ai nevoie de inversorul ala ca plec pana la mare si poate am nevoie.
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • @bragelone: merci de urari, din pacate e aproape de final;
                      @euromarket: sa imi pastrezi stegulet ca daca nu te pun pe tine in locul lui

                      Comment


                      • Da vali ..... Esti pe lista.....

                        sa revenim la intalnirea de Sambata 30.08.2008.

                        1. IS 09 AMI Vlad
                        2. IS 10 LNC

                        Discutiile referitoare la intalnirea de la Piatra trebuie sa aiba loc doar acolo unde este deschis un astfel de threat da ? valabil in special pt Lord, Bragelone si cristi
                        Last edited by euromarket; 30 August 2008, 11:47.
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Ionut.....Steguletele pt mine si razvan??.........
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Vin si eu

                            1. IS 09 AMI Vlad
                            2. IS 10 LNC
                            3. GL 98 AGA
                            http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                            Comment


                            • stegulete

                              Originally posted by cristi3775 View Post
                              Ionut.....Steguletele pt mine si razvan??.........

                              Comanda de stegulete a fost deja data de luni.

                              Urmatoarea comanda cred ca va fi in octombrie, iar pretul unitar va fi de 30 lei pt panza acestora
                              Last edited by vali007; 4 September 2008, 10:10.
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • Mergem duminica asta la Piatra ??
                                Last edited by vali007; 4 September 2008, 10:21.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google