Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupa cum am zis si miercuri, azi nu pot ajunge, merg la socrii.

    Comment


    • Urmatoarea intalnire Logan Club Iasi:
      Sambata 06.09.2008 ora 20:00

      01. AMI
      02. SNT (intarzii un pic; pana la 8 sunt la tenis)

      Comment


      • mi-au furat nemtii loganul

        No ultima descoperire.... Baietii de la clarson mi-au furat ideea de design al loganului si au pus-o pe mertzan ..... Frumos asa ?

        Attached Files
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Frumos Ionut deci acu ti-ai intarit ideea despre cum arata LNC-ul nu?
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Cum a fost ieri ? Cati ? Care, de ce ?
            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

            Comment


            • Pai pe scurt am fost vreo 9:

              1. LNC
              2. SNT
              3. AMI
              4. AMD
              5. HBX
              6. LBE
              7. DET
              8. VFY
              9. Un MCV Argintiu(LNC ai uitat sa-mi spui nr. De inmatriculare)

              S-a stat de vorba o perioada la palat dupa care ne-am oprit la Deja Vu in Copou pentru a vedea ce frumos ia bataie Romania la fotbal. S-a discutat foarte mult asupra detectoarelor de radar si statiilor de emisie-receptie pentru masini(multumim pentru multitudinea de informatii noului nostru membru care se ocupa cu comercializarea acestor produse). Speram ca atunci cand isi va rezolva problema legata de internet sa ne mai impartaseasca cate ceva din experienta lui.

              Urmatoarea intalnire MIERCURI 10.09.2008 ora 21:00
              sigpic
              Play ManagerLeague

              Comment


              • Salutare prieteni !!! Cumva el e noul nostru membru ? Ca-ci daca e el a mai fost pe la palat cand de altfel i-am dat si fluturas!!!!!
                Attached Files
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Da el este.
                  sigpic
                  Play ManagerLeague

                  Comment


                  • Ma gandeam eu ca nu poate rezista sa stea deoparte si va veni si el la intalniri pentru ca are si el virusul in sange!!!!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Imi pare rau ca nu am putut ajunge la iasi la intalnire dar speram sa fiu prezent la prietenii nostri de la bacau dar sa dovedit sa nu am norocul asta asa ca am fost prin targ putin sa vedem ce se mai vinde si ce se mai cumpara!!!
                      Attached Files
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • Ionut, asteptam niste poze.
                        sigpic
                        Play ManagerLeague

                        Comment


                        • sal

                          Salut as dori si eu o mana de ajutor daca se poate . As vrea daca se poate sa-mi recomandati un service unde sa vopseasca prelungire spoiler fata/spate si praguri laterale plus montaj poate din baietii care au montat asa ceva fac o cinste

                          Comment


                          • Salutare prieteni....Imi este foarte dor de voi, dar mai este putin si va voi revedea :P
                            eu sambata dimineata ajung in bucuresti si sa vad de acolo cu ce vin in iasi...Asa ca va rog sa anuntati batut in cuie ora intalnirii de sambata pt ca vreau sa ajung si eu....
                            cat timp am stat aici in portugalia am vazut multe reclame cu dacia logan mcv , cam 7 mcv-uri pe strada si un logan normal , la fel ruland pe strada

                            ionut sper ca steguletele mele sunt undeva puse deoparte, am vazut ca au iesit ceva certuri pe acolo...Sper ca totul s-a rezolvat

                            pacat ca vacanta s-a terminat, dar asta e, de acum trecem la treaba: racolat noi membrii , organizat intalniri cat mai reusite , etc etc
                            cred ca o sa mai intru maine pe forum...Deci va rog lasati un mesaj cu ora exacta a intalnirii de sambata

                            numai bine si aveti grija de voi , va saluta al vostru prieten ion
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • Chiar, s-a otarat ziua si ora intalnirilor de acum?

                              Dam drumu la o prezenta pt mierscuri ora 21?

                              1. Is 22 alc
                              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                              Comment


                              • Bre ioane intalnirea am lasat sa o schimbam dupa ce vii tu, simti asa..... Deci ramane valabil ca
                                intalniri logan club iasi:- in fiecare sambata orele 20.00 la Palatul Culturii..... Din pacate aceasta sambata va fi ultima, urmatoarele vor fi tot sambata la orele 17.00
                                - optional in fiecare miercuri orele 21.00 la Palatul culturii - in special stafful - pt organizarea clubului si nu numai
                                - optional seara pe copou intre 22-23 la rondul din agronomie imediat pe dreapta inainte de tomberoane


                                Lista de miercuri ora 21.00 la Palat
                                1. Is 22 alc
                                2. IS 10 LNC - the returning of the spartan (sezonul 3)
                                3. ........ (aici e locul tau, nu fi timid, anunta-te)

                                PS Pentru domnisoarele care au primit pliante de la noi cu invitatii la club, le invitam sa nu fie timide si sa ne onoreze cu prezenta lor asteptam sugestii la capitolul estetica si cosmetica auto, capitol la care cu siguranta acestea exceleaza, noi in schimb va vom rezolva greierii din portiere si neclaritatile micului si naravasului loganas
                                Last edited by euromarket; 8 September 2008, 20:28.
                                IS 10 LNC Facebook

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google