Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 01. Is - 09 - Ami
    02. Is - 58 - Dab
    03. Is - 10 - Lnc
    04. Is - 05 - Lkg
    05. Is - 24 - Cic
    06. Is - 06 - Jfh
    07 Is - 06 - Kbo

    Comment


    • Euromarket ... Man ma uimeshti!!!Tzine-o tot asha frate!!!
      Super cool noua idee...MARFA TARE...SINCER!!!
      P.S. : Scuze de bani man promit k fac tot posibilul sa ii aduc cat de curand in cel mai rau caz ii trimit pe Steel!Sorry!!!

      Comment


      • Iata si fotografiile ce vi le-am promis!!!!
        Attached Files
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Intalnirea de Miercuri 01.10.2008 a avut loc in parcare la hotel Moldova deoarece intrarea la palat era interzisa din cauza concertului de duminica.
          Cei prezenti la intalnire au fost:

          01. AMI
          02. CIC
          03. DAB
          04. GML
          05. LKG
          06. CMC
          07. JFH
          08. VFY
          09. KBO
          10. LNC
          11. SNT
          12. ZFR
          13. VNX


          Sper ca nu am sarit pe nimeni, scuze daca da.

          Ceea ce s-a discutat se va regasi pe forum atunci cand se va face acel Poll pentru alegerea unui nou Organizator de Intalniri Logan Club Iasi.

          Urmatoarea intalnire Logan Club Iasi are loc Duminica 05.10.2008 ora 15:00.
          Anunt de pe acum ca trebuie gasita alta locatie deoarece Duminica la Palat are loc Romanian Music Awards.
          sigpic
          Play ManagerLeague

          Comment


          • Cand nu este loc la palat ne vom intalni in parcare la master - fac chimie, vis a vis de iulius mall, prin urmare duminica ne intalnim la master la orele 15
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • In urma demisiei lui Ioon_cug din functia de organizator si a discutiilor de ieri seara am deschis acest topic.

              Intai trebuie facute propuneri, consider ca pana duminica sa se faca propuneri, iar duminica la intalnire se face votarea. Daca vor fi persoane care nu pot veni la intalnire Isi vor putea spune optiunea pe forum.

              Pentru propuneri, exprimarea opiniilor personale, updateuri va rugam sa acesati acest threat http://www.loganclub.ro/forum/organi....html?p=183037
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Pentru membrii ce vor sa apara in lista specifica din partea stanga a siteului nostru www.Loganclubiasi.Ro , va rog sa imi trimiteti pe adresa de e-mail euromarketro @ gmail . Com (fara spatii) cu o descriere a facilitatilor si imbunatarilor loganasului dvs si imagini arhivate rar/zip (cca 10-20 imagini cu o latime de maxim 1000 pixeli si o dimensiune de maxim 1 mb)
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • Cartea tahnica a Loganului (manual de service format pdf) . Sper sa nu aveti nevoie de ea la reparat motorul, dar poate va e de folos la alte chestii
                  Last edited by adian; 2 October 2008, 18:21.

                  Comment


                  • Da....Se pare ca nu reusesc sa o incarc aici cine are nevoie, sa strige, ori sa`mi explice cum sa o pun aici

                    Comment


                    • MouseinPAS ... Multumesc frumos pentru sfaturi si numerele de telefon, acestea mi-au folosit la revizia de 30.000Km.
                      Inginerul Bogdan e un baiat de nota 20, i-am spus de recomandarea ta si a fost foarte incantat, te cunoste multa lume. Iata un bun Loganist al Iasi-ului. Bravo.
                      Blue Diesel Tech

                      Comment


                      • Adian trimite cartea la euromarketro@gmail.Com ca o pun eu online pe serverul nostru
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Pentru intalnirea de duminica ma inscriu si eu

                          Comment


                          • Lista pentru intalnirea de Duminca orele 15.00 in parcarea de la Master Club - Tudor Vladimirescu - Splai Bahlui
                            1. IS 10 LNC
                            2. Petroman
                            3. ........

                            La aceasta intalnire se voteaza noul organizator de intalniri Logan Club Iasi, in functie de propunerile prezente pe threatul http://www.loganclub.ro/forum/organi....html?p=183037
                            Tot la aceasta intalnire se impart si ultimele stegulete:
                            Marius antente radio
                            Dakota
                            ZLD
                            Petroman
                            Her - Gabi
                            SBL - Ion (vine in iasi duminica noapte)
                            Ciprishor
                            IS 10 LNC Facebook

                            Comment


                            • Lista pentru intalnirea de Duminca orele 15.00 in parcarea de la Master Club - Tudor Vladimirescu - Splai Bahlui
                              1. IS 10 LNC
                              2. Petroman
                              3. IS 58 DAB
                              4. .............
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Lista pentru intalnirea de Duminca orele 15.00 in parcarea de la Master Club - Tudor Vladimirescu - Splai Bahlui
                                1. IS 10 LNC
                                2. Petroman
                                3. IS 58 DAB
                                4. IS 69 SNT
                                5. .............

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google