Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La ora 11:00 ve-ti fi asteptati in Piatra Neamt de mine si LNC, noi fiind deja acolo. Drum Bun tuturor.
    sigpic
    Play ManagerLeague

    Comment


    • Poate gasiti raspunsuri la unele probleme.

      Nu trebuie sa fie aici. Sper totusi sa fie util pdf-ul pentru unii.
      Attached Files

      Comment


      • Gata steel ai fost promt.... Jos palaria ......Nimik de zis!!!!!!!!!!!!!!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • Ciuciosu36BUN cum se numeste piesa de aseara ?
          sigpic
          Play ManagerLeague

          Comment


          • Gata am gasit: Inna - Hot. Super piesa.
            sigpic
            Play ManagerLeague

            Comment


            • Daca mai sadeti pe forum va fac o surpriza...............
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • Stam pe forum spune
                sunt curios !!!!

                Comment


                • Super tare melodia! Mai dati asa ceva...Sfaturi in privinta muzicii!!!
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • Astazi, 10 Octombrie 2008 am infiintat o subdivizie membra Logan Club Iasi cu denumirea Furious Racing Team, divizie ce va include masinile modificate si pregatite de scandal.
                    Momentan sigla a fost aplicata urmatoarele masini: LKG, DAB, AMI, LNC
                    Cine mai doreste este invitatul nostru

                    PS: Duminica 19 Oct. 2008, dupa intalnirea Logan Club Iasi, va invit sa imi fiti alaturi la trecerea in al XXIX-lea an al meu si tot odata a 50-a intalnire Logan Club Iasi..... Deci un suc - o bere rece vom servi la Family Pizza in tudor vladmirescu
                    IS 10 LNC Facebook

                    Comment


                    • Si cu ce se ocupa aceasta subdivizie Furious Racing Team ???Ne intalnim la liniute sau ce? sau doar suntem furiosi ?
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Nu e vorba de liniute cat de participari la expozitii, poate si alte nebunii, iar furious zic eu ca ne caracterizeaza.... Simt putina ironie in mesajul tau sau mi se pare mie ? :P
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Eu am plecat spre Piatra Neamt. Ne vedem Duminica. Drum bun tuturor.
                          sigpic
                          Play ManagerLeague

                          Comment


                          • O da...Asta cu o subdivizie sun interesant , eu m-as baga si la liniute ... Ca imi place sa scot fum din al meu ZUG !!!Asha ca daca se vor organiza liniute, ii invit pe toti posesorii de DCI , care nu se tem sa tureze un pic motoru , sa ne intrecem un pic !!! Pacat ca nu mai gasesc link-ul de pe "youtube" cand l-am provocat pe LNC la o semi liniuta .

                            Comment


                            • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                              Pacat ca aseara nu au intrat ......Uitativa la logan club 2 este dedicatie ptr.Ciucosu
                              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                              Comment


                              • Nu ionut..Deloc chiar...Stii prea bine ca nu sunt genul ... pur si simplu intrebam.. stii prea bine ca sunt adeptul la chesti de genul poate gasim un loc potrivit pt nebunii asa cum spunea si luigi mai sus
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google