Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liniute doar legale stimabililor ...

    In bazar au aparut benzi albe.... se pot modela... audi on logan.... ce ziceti ? ma refer la leduri.... singura problema e sa nu se topeasca daca le punem in interiorul farului iar daca le lasam pe afara... dispar repede.... pretul celor de 24cm e de 30 lei bucata ... eu unu mi-am pus pe pleoape si abia astept sa vad cum se vad.... acum sunt la uscat.... deci astea se vad si ziua, da ....
    Last edited by euromarket; 10 October 2008, 17:19.
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • Nu v plac filmuletele ?
      sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

      Comment


      • Nasoale bre..... :P glumeam am pus coment pt ele pe tzava ta.... Adica pe you tube



        FOARTE IMPORTANT:
        dupa ce intrati in piatra, treceti de primul semafor urcati pe un pod si imediat faceti dreapta pe langa petrom si ne asteptati acolo in parcare la kaufland.... la 11 fara 10, ok ?
        Last edited by euromarket; 10 October 2008, 17:28.
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • Ionut ... Ce fel de ledurii?Ce astea sunt altfel??? Hmm mai facut curios ...Daca sau uscat si le-ai montat hai diseara pe la 22 la rond in agronomie sa ti le admir !!! Da un raspuns sa stiu exact !!!

          Comment


          • Nu stiu cum sa iti explic sunt puse pe verticala si banda se poate mula, din pacate eu in 30 min am plecat spre piatra neamt..... Pun poze maine pe forum de acolo... Da sunt altfel, m-ai puternice in primul rand mai durabile in timp din cauza siliconului in care sunt invelite.... Pun poze si o sa vedeti, pacat ca nu am apucat sa fac deja o poza ceva
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Lista pentru duminica (ORA 15:00 Explanada Palatul Culturii):
              1. IS 55 GML
              Ionut (Euromarket) in weekend termin sarcina care mi-ai dat-o, imi cer scuze pentru intarziere, sper sa intelegi.

              Comment


              • Mai baieti eu intru cam dessss
                merci pt complimente Steel
                si ale voastre sunt frumoase,fiecare in felul ei
                despre filme ....Snt super
                te pricepi
                ne vedem la Piatra Neamt
                sigpic

                Comment


                • Desigur frate , marfa masina..........
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • Esti super tare Steel bravo tie frate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De trei ori URA pentru STEEL si ale lui filmulete !!!!!!!! URAAAAAAAAAA>>>>>>>URAAAAAAAAA>>>>>>>>>>>URAAAAAA! !!!!!!!!! Ca bine te-ai mai gandit ca de mult nu am mai facut un filmulet al Logan Club Iasi !!!! SUPER TARE DRACU ASTA STEEL!!!!!!!!!!!!!!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Frmos steel nu am ce zice si la vb lu ciuciosu da de mult nu mai erau filme la logan club iasi !!! Si ms ca me-ai pus cateva poze cu masina !!! Esti tare steel !!!!!

                      Comment


                      • Buna dimineata baieti

                        salutari din piatra neamt, unde soarele asteapta spartanul sa se driftuiasca, ca sa isi faca si maria sa aparitia......

                        ma bucur sa va vad fericiti si activi.

                        am si eu o rugaminte la voi... Intre noi la intalniri se stie ca mai folosim anumite cuvintele pentru picanteria discutiilor si le folosim intr-un mod hazliu si placut, dar as prefera sa nu le mai folosim aici pentru ca nu vrem ca cineva nou sa creada ca e o adunatura de dupa blocuri... Sper sa ma intelegeti ok ? Cateva exemple: tare draqu, frate, limbaj mirc, etc

                        - mircea nu e nici o problema, ma bucur ca te ocupi de intalnirea de la iasi.
                        - intr-adevar filme cu noi nu de la vaslui nu au mai fost....
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Salut baieti .
                          1. IS 55 GML
                          2. GL 81 BYA posibil prin zona daca dau de voi )
                          3. ............

                          Urmatorul invitat ;)

                          Comment


                          • Vreau sa stiu care vine maine la Piatra.
                            Ionut_SBL si inca cineva zicea ca ne intalnim la Petromul din Targu Frumos in jur de 9:45.
                            Lista pentru cei care pleaca din Iasi (Kaufland Pacurari) la ora 8:30 intalnirea si pregatirea pentru drum.

                            1. Vali007
                            2. Dakota
                            3. Steel ???
                            4.........

                            Va rog sa va inscrieti pe lista.
                            La ora 9 este plecarea, va rog sa fiti punctuali.
                            Daca intarzie cineva sa ma sune la 0740062021.

                            Comment


                            • Am trecut azi pe la Palat si din cate mi-am dat seama nu poti sa intri acolo asa ca ramane sa ne intalnim la Fac. Chimie pe langa Master la ora 15:00 duminica.Cine mai vine? BYA eu am sa fiu prezent.
                              1. IS 55 GML
                              2. GL 81 BYA
                              3. ............

                              Comment


                              • Vin si eu
                                dar vb la telefon
                                ca tre sa trec pe la Humulesti
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google