Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bonjourica amelie si bun venit printre noi... Am avut o vorba si o mentint: prima loganista primeste un stiker personalizat din partea clubului asa ca sa te gadesti de ce doresti, si mi-a mai venit o idee dar aia o tin surpriza pana ne vom vedea la fata locului

    nu mai are rost sa iti spun ca te asteptam cu drag miercuri sau duminica, deoarece colegii au fost suficient de expliciti

    devil44: am discutat deja pe tema articolului pe mess

    @all of you: va foarte multumesc, din nou pentru aprecieri si urari
    IS 10 LNC Facebook

    Comment


    • hmmmm eu cred k Radu a stat cu fundu pe capota cand facea drifturi cu loganu ;)

      Mersi Alex pentru poze, au iesit super misto. Esti tata lor la facut poze
      Last edited by euromarket; 21 October 2008, 14:44.
      sigpic

      Comment


      • Citat:
        Original a fost postat de Steel Vezi Post
        Pai faza este ca am facut un dvd de 49 minute care include cea ce am pus pe youtube plus toata filmarea de la Iasi la PN plus tot ce sa intamplat acolo.................
        Ai cumva si imagini din dansul Loganelelor?
        __________________
        PLUS
        GL 98 BNM

        Comment


        • Originally posted by morariu_alex View Post
          Si pentru Raducu nostru.

          Ramane pentru voi sa va ganditi de la ce sunt urmele alea de pe capota Sunt curios daca nimereste cineva
          Baaaaa...Nu fiti...Sunt doar doua urme de maini
          Oricum nu recunosc nimic

          Comment


          • La Multi Ani si din partea mea ionut si imi pare tare rau ca nu am ajuns si eu Duminica dar am fost la o nunta in pascani si sa lasat cu rau tare dupa nunta mahmureala totala

            Comment


            • Dar sigur am sa vin si eu mercuri seara ca am perdut cam multe vad

              Comment


              • Sunt tatic si nu-mi pasa de nimik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!1
                sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                Comment


                • Radule ma faci tot mai curios...Zii tot, ce ai facut, de unde sunt urmele? :-?
                  Pazea ca vine AND-ul

                  Comment


                  • HEEEEY ! Sa iti traiasca copilu si nevasta! Si sa nu uitam de Loganel, dar sigur acum cel mai important lucru este ca esti tatic.
                    Cred ca multi dintre noi te invidiaza asa ca sa nu uiti sa ne dai de baut (glumeam :P)
                    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                    Comment


                    • Sa-ti traiasca copilul ciuciosule !!!
                      sigpic
                      Play ManagerLeague

                      Comment


                      • MS ms ms ms ms prieteni caci aici toti suntem prieteni!!!!!
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • Da nu ne-ai spus inca ... Loganist sau loganista ?
                          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                          Comment


                          • Felicitari Dan...Sa dea Domnu` sa fie sanatos si frumos

                            Comment


                            • Ms Radu !!!!!!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • @alex: E loganist

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google