Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezi Alex, daca nu erai un fotograf asa de bun, poate apareai si tu in poza...
    Dar vezi partea buna a lucrurilor, te numim fotograf oficial... Asa ca nu te sinucide inca

    Comment


    • Originally posted by RADU_LYN View Post
      Duminica e posibil sa fiu si eu prezent
      Ce coincidenta
      I don't drive fast...I fly low !!!

      Comment


      • Mirzero ..Te-ai dus la restaurant ca sa te ingrasi ? ) ..Adevarul ca eu ii scuipam intre ochi pe aia de la restaurant
        Pazea ca vine AND-ul

        Comment


        • Multumesc muuuuuult de invitatie dar a fost prea in scurt. Data viitoare fac cinste cu o cafea sau un suc!

          Comment


          • Hmmm duminica cred ca ne intalnim in tudor,nu ? Lilu e in service, make-upuri si din astea asa ca am sa vin cu o alta masinuta, poate o colam si pe ea cu LC.
            Am inteles ca astazi ne vedem pe la 5 pe la dosoftei ? Sa vedem superspeciala ?

            Vrummmm vrummmmm :P
            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

            Comment


            • Ne strangem diseara pe la 5 la dosoftei....????Daca da incerc sa ajung si eu....

              si eu cred la fel alex cu intalnirea de maine...80% nu o sa avem loc la palat...Dar poate ne dam seama diseara daca avem cum sa intram....
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • Kit NOS Atomizer

                Urmatorul update la spartan


                ce parere aveti ?
                ca pret in italia e cam 80euro
                IS 10 LNC Facebook

                Comment


                • In ultima vreme pretul barilului de petrol s-a redus mai mult de jumatate, astfel ca de la 140 dolari a scazut la 65 dolari (saptamana trecuta) si totusi, benzina si motorina a scazut cu doar 1.000 de lei vechi. E bataie de joc pt ca guvernul tine taxele si accizele la fel de mari, iar statiile Peco nu vor sa renunte la preturile practicate, avand un profit urias. Daca ei isi bat joc de noi, haideti sa-i boicotam.
                  S-A DECIS CA IN ZILELE DE 27,28 29 OCTOMBRIE TOTI SOFERII CARE VAD ACEASTA MIZERIE SA FACA FRONT COMUN SI NIMENI, PENTRU NIMIC IN LUME, SA NU ALIMENTEZE MASINA SI SA NU CUMPERE NIMIC DIN STATIILE DE CARBURANTI.
                  SPERAM CA PRIN ACEST MOD DE PROTEST SA-I PROVOCAM SI SA VEDEM O REACTIE POZITIVA A ACESTUI GUVERN CARE CONTINUA SA ISI BATA JOC DE NOI!
                  ROMANIA TARA TUTUROR POSIBILITATILOR.
                  Blue Diesel Tech

                  Comment


                  • Dap, am fost si eu la speciala. Ce sa spun, spectacol adevarat. Pacat ca a fost frig si a burnitat destul de urat. Dar asta nu a facut decat sa fie si mai frumoasa cursa. Am facut multe poze dar pe luni-marti am sa le urc. Maine este speciala la Madarjac. Daca merge cineva va rog dati-mi un bip sa ma luati si pe mine - masina in service.

                    Cu siguranta maine la Palat va fi inchis. Deci ramane sa ne vedem in Tudor.

                    Au fost si cateva loganuri. Care s-au descurcat bine, chiar mai frumos decat altele cu pretentii
                    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                    Comment


                    • Salutare...Cine stie mai multe detalii despre speciala de maine de la madarjac...Detalii de genul..Unde este madarjacul (cum se ajunge acolo) la ce ora incepe....Etc....Ca sa ne strangem cativa sa mergem pana acolo sa cascam si noi gura..Pana acum doritori sunt eu si alex_morariu...Cine se mai baga ?bineinteles sa ne incadram in timp si sa ajungem si la intalnire la ora 15 in parcare la chimie...Ca la palat sigur o sa fie inchis
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Am si eu niste poze si niste filmuletecu telefonu'(mi-este rusine dar m-am dus cu acumulatoru' neancarcat) nu stiu sa le pun!!!

                        Comment


                        • Pana la urma cine a castigat speciala de azi ? Stie careva?

                          Stati sa vedeti ce idee mi-a venit
                          Maine daca va duceti la raly-u il opriti pe ala cu loganu, asa si ii ziceti sa treaca si el pe la intalnire asa k invitat special, sa vedem ce are masinuta lui :P
                          Ce ziceti de ideea mea
                          Last edited by euromarket; 26 October 2008, 00:21.
                          sigpic

                          Comment


                          • Man, ideea asta am avut-o si eu ... Dupa speciala de azi m-am dus printre corturile lor. Sunt vreo 8 cu loganuri ... Ceva pe acolo
                            Cum am mai stat si am mai cascat ochii am vazut niste detalii. Concurentii au timpi in cursa precum si inafara ei. Nu e de genul se termina cursa si gata. Ei trebuie sa fie prezenti prin niste time-gate-uri ceva de genu. Ziua lor incepe de dimineata si pana seara (vreo 2 ore dupa ultima speciala ) nu au voie sa piarda acele prezente pentru ca sunt penalizati.

                            Si eu ma gandeam sa invit pe unul din ei cu logan dar mi-am dat seama ca ar fi imposibil pentru ei. Eventual sa stam cu ochiul pe cineva care renunta cursa .... Dar si asta e aiurea.

                            Ne vedem maine
                            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                            Comment


                            • Sau sa ii spunem ca vine la intalnire si Ciuhuleasca .Nu am mai ajuns azi la palat, am racit serios sper ca pana maine sa imi revin si sa ajung la intalnire.Ionut cand intri pe mess buzz me trebuie sa vorbesc ceva cu tine.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google