Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu propun sa-l facem maine si dupa ce terminam sa mergem la o bere sa vedem meciul. Astept parerile voastre.
    sigpic
    Play ManagerLeague

    Comment


    • @iooon_cug Obicei nu cred, dar o traditie probabil. Plus ca poate mai am nevoie de ceva informatii. (profitor mai sunt)

      Comment


      • Eu zic sa il facem maine sau duminica cu vreo 2-3 ore inainte de intalnire.

        Comment


        • Eu propun sa fie maine, poate sunt care Duminica nu vor sa faca nimic la masina.
          sigpic
          Play ManagerLeague

          Comment


          • Ultima Lista pentru workshop era aceasta, apropo de cine trebuia sa vina si ce modificari sa isi faca
            01. Cristi - VFY - plasa neagra + sigla FR
            02. Cdanut -AMD - leduri portiera
            03. Vali007 JFH - Leduri portiera + plasa
            04. VanDiesel - plasa neagra
            05. Mouseinpas - leduri portiera
            06. Putyb - plasa neagra
            07. Muz - plasa neagra sau rosie ? Eu zic neagra ca e mica
            08. sbl - plasa neagra

            la capitolul scule.... sper sa nu stam intr-o singura suribernita in stea ne trebuie capuri de t20, t25 si t30
            Un cleste de taiat plasa am eu, o auto filetanta pot aduce eu, pistol de pocnituri tot asa, am eu dar acum sa vad de piulite care e naspa de gasit....

            Pai atunci sa vedem o lista cu cei prezenti si ce modificari doresc
            pentru workshopul LCI .....
            sambata ora 14 esplanada palatului
            1. Is 10 lnc - spaima spoilerului...... Cu cutterul in dinti punem plase la baieti
            2.
            Last edited by euromarket; 31 October 2008, 11:47.
            IS 10 LNC Facebook

            Comment


            • Pai atunci sa vedem o lista cu cei prezenti si ce modificari doresc
              pentru workshopul LCI .....
              sambata ora 14 esplanada palatului
              1. Is 10 lnc - spaima spoilerului...... Cu cutterul in dinti punem plase la baieti.
              2. Is 09 ami - plasa la altii, niste leduri la mine.
              3. ...
              sigpic
              Play ManagerLeague

              Comment


              • In fata la palat nu cred ca este o idee prea bunna cu desfacut masini si altele
                Tre sa cautam un loc mai retras ...... Or sa stea comunitarii pe noi...Parerea mea.
                sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                Comment


                • sambata ora 14 esplanada palatului
                  1. Is 10 lnc - spaima spoilerului...... Cu cutterul in dinti punem plase la baieti.
                  2. Is 09 ami - plasa la altii, niste leduri la mine.
                  3. IS 06 JFH - Led-uri deasupra farurilor (la plasa am renuntat-pentru moment)
                  4.......

                  Ar trebui cautata o parcare care nu e pazita. Parcarea de la Fortus?

                  Comment


                  • E privata aia de la Fortus. In capatul Daciei ar fi o propunere. Pe la ciric nu cred ca am avea probleme. Important e sa ne strangem si vedem pe urma unde mergem.
                    Ne-am putea intalni in seara asta pe la 22:00 la Agronomie sa stabilim eventual ce sa cumparam de prin bazar. Sa stangem bani de plase, leduri si sa se mearga sambata dimineata in bazar. Astept idei si pareri.
                    Last edited by bragelone; 31 October 2008, 13:08.
                    sigpic
                    Play ManagerLeague

                    Comment


                    • OFF TOPIC: Curse de masini la Era Shoppin Park Iasi
                      Pasionatii de cai putere isi dau intalnire duminica, 2 noiembrie 2008 la ERA SHOPPING PARK, unde se va desfasura o noua etapa LEGAL RACE.
                      Detinatorii de permis de conducere si autoturism sunt asteptati pentru inscrieri, duminica, 2 noiembrie 2008 in parcarea ERA Shopping Park Iasi la orele 10.00, urmand sa ia startul incepand cu orele 12.00.

                      Interesati cu participare / prezenta?!

                      Comment


                      • Am auzit si eu de chestia de la era. Ar fi fain sa mergem si noi in coloana sa vedem ce se intampla acolo
                        Sper sa apuc sa imi cumpar si eu maine niste aparatoare de noroi si sa ajung sa le montez la workshop
                        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                        Comment


                        • Eu voi sari de pe lista de workshop...Weekendul asta plec cu firma la Slanic... chiar voiam sa imi pun plasa...
                          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                          Comment


                          • Apai hai sa vedem cum facem poate mergem sambata sa luam ce trebuie de examplu eu tre sa iau leduri de portiera din bazar . Cand ne intalnim si unde?
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Vreau si eu leduri portiere poate si plasa.Sambata am inteles ca la Palat e ocupar de nu stiu ce expozitie, testari auto.

                              Comment


                              • Seara asta la 22.00 la Agronomie se strang banii pentru un eventual workshop.Cine vine sa isi anunte prezenta aici. Pentru plasa trebuie luate mai multe poc., piulite, pentru leduri (30cm) trebuie cabluri subtiri 4 m pentru o masina + banda izolanta.
                                Last edited by Mirzero; 31 October 2008, 19:14.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google